reklama

Jarosław Gowin w szpitalu! Jaki jest powód?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FB Jarosław Gowin

Jarosław Gowin w szpitalu! Jaki jest powód? - Zdjęcie główne

Jarosław Gowin | foto FB Jarosław Gowin

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Kraju Od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu. Jaki jest powód wizyty polityka w lecznicy?
reklama

Jarosław Gowin - polityk Porozumienia, który wychowywał się na Podkarpaciu, a dokładniej w Jaśle, trafił do szpitala.

- Przyczyną są objawy depresji. Były wicepremier znalazł się w szpitalu kilka dni temu. Diagnoza - depresja. Jego stan może mieć związek z ciągłymi, skoordynowanymi trwającymi od wielu miesięcy atakami. Także w internecie - napisała na Twitterze dziennikarka Dominika Długosz z Newsweeka.

Przypomnijmy. 14 sierpnia Prezydent Andrzej Duda na wniosek Premiera Mateusza Morawieckiego odwołał Jarosława Gowina z funkcji wicepremiera, ministra rozwoju, pracy i technologii. Powodem dymisji miała być krytyka Polskiego Ładu ze strony lidera Porozumienia. Wcześniej Gowin był związany z Unią Demokratyczną, Unią Wolności, Platformą Obywatelską. Potem związał się ze Zjednoczoną Prawicą.

Depresja. Gdzie szukać wsparcia?

W przypadku utrzymującego się od dłuższego czasu gorszego samopoczucia oraz pojawienia się objawów depresyjnych można szukać wsparcia w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Ośrodkach Interwencji Kryzysowej, Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych (dla dzieci i młodzieży) oraz szpitalach psychiatrycznych. Można tam otrzymać bezpłatną pomoc.

Pomocy można również szukać pod następującymi numerami telefonu:

  • Antydepresyjny Telefon Zaufania – (22) 484 88 01
  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciwko Depresji – (22) 594 91 00 – każda środa i czwartek w godz. od 17 do 19
  • Antydepresyjny Telefon Zaufania – 22 654 40 41
  • Telefon Zaufania dla Dorosłych w kryzysie emocjonalnym – 116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. od 14 do 22
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – 116 111 – czynny codziennie w godz. od 12 do 22; można się również skontaktować, wysyłając anonimową wiadomość online przez www.116111.pl/napisz
  • Telefon zaufania dla dzieci – 800 080 222 – linia całodobowa i bezpłatna
  • Telefon dla Rodziców i Nauczycieli – 800 100 100
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka – 800 121 212 – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach w godz. od 8:15 do 20

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama