Reklama

Przygotujmy się na szalejącą drożyznę!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Przygotujmy się na szalejącą drożyznę! - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy 2021 rok przynosi ze sobą wiele podwyżek lub nowych opłat i podatków. Drożeje prąd, pojawiają się podatek handlowy, cukrowy, "małpkowy" co pociągnie za sobą wyższe ceny w sklepach.

Styczeń 2021 roku przyniesie kilka nowych opłat i podatków, w tym podatek handlowy, cukrowy, handlowy. PISALIŚMY O TYM TUTAJ>>

Jeśli w przypadku podwyżek cen napojów słodzonych i alkoholi w małych opakowaniach mamy alternatywę. Po prostu nie musimy ich kupować. To w przypadku  pozostałych artykułów spożywczych  takiej alternatywy już nie mamy. Jeść po prostu musimy, a ceny prądu, podatek handlowy i inne nowe podatki i opłaty producenci i sprzedawcy przerzucą na nas jako konsumentów.

W górę mogą pójść na przykład ceny chleba. Jak wyliczał na łamach Business Insider Polska Andrzej Piętka prowadzący Akademię Wypieków "Piętka od Chleba” sytuacja związana z pandemią, a także podwyżka cen prądu odbiją się również na cenach produktów pierwszej potrzeby takich, jak choćby pieczywo. Podwyżki mogą być na poziomie od 5 do 15 proc.

To wszystko nie sa dobre wieści. Szczególnie, że już w tej chwili mamy w Polsce najwyższą inflację w Unii Europejskiej wynoszacą 3,8 procent, a wzrost cen jest najwyższy od 19 lat! Zatem co nam z wyższej płacy minimalnej. (...) CZYTAJ DALEJ>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy