Reklama

Poseł GRZEGORZ BRAUN wykluczony z obrad Sejmu! - Marszałek Witek fatygowała się do mnie z pogróżką! - napisał na Twitterze [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Onet

Poseł GRZEGORZ BRAUN wykluczony z obrad Sejmu! - Marszałek Witek fatygowała się do mnie z pogróżką! - napisał na Twitterze [WIDEO] - Zdjęcie główne

Grzegorz Braun | foto Onet

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Strefa Covid-19 Poseł Grzegorz Braun nie daje o sobie zapomnieć. W środę parlamentarzysta wybrany w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim i kandydat na prezydenta Rzeszowa został wykluczony z obrad Sejmu.

Poseł Grzegorz Braun ponownie pokazał co myśli o obostrzeniach sanitarnych i obowiązku zakrywania ust i nosa. Tym razem nie miał założonej maseczki podczas obrad Sejmu. Marszałek Elżbieta Witek zareagowała.

CZYTAJ TAKŻE:

Grzegorz Braun umieścił na Twitterze nagranie z całej sytuacji.

- Tuż przed otwarciem obrad marszałek Elżbieta Witek⁩ fatygowała się do mnie osobiście z pogróżką, że odbierze mi uposażenie - CAŁE UPOSAŻENIE, podkreśliła. To właśnie poziom ⁦Prawa i Sprawiedliwości - sądzą, że okradanie mojej rodziny załatwia sprawę.

- napisał.

Na nagraniu słyszymy, jak marszałek Witek kilka razy prosi o założenie maseczki i mówi: "Pan naraża życie i zdrowie innych osób". Poseł ripostuje: "Wzywam panią marszałek do przestrzegania prawa obowiązującego w Rzeczpospolitej i zapoznania się ze stanem prawnym, który obowiązuje w Rzeczpospolitej". Ostatecznie Grzegorz Braun opuścił salę obrad.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy