Reklama

Grzegorz Romaniuk o swoim zmarłym przyjacielu dr Maziarzu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum - dr Mieczysław Maziarz.

Grzegorz Romaniuk o swoim zmarłym przyjacielu dr Maziarzu - Zdjęcie główne

foto Archiwum - dr Mieczysław Maziarz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie - Szpital stał się jego drugim domem. Zapamiętamy go jako lekarza o wielkim sercu - tak, podczas wtorkowej (8 grudnia) uroczystości pogrzebowej o zmarłym lekarzu mówił biskup Jan Wątroba. Co o dr Maziarzu mówi Grzegorz Romaniuk, radny powiatu kolbuszowskiego.

Tak o zmarłym, 5 grudnia 2020 roku, dr Mieczysławie Maziarze mówił na pogrzebie jego przyjecial, radny powiatu kolbuszowskiego Grzegorz Romaniuk:

- Już jako młody człowiek słyszałem same dobre słowa o dr. Maziarzu, byłem zafascynowany jego osobą od samego początku. W jego oczach było widać napis, jak mogę ci pomóc? To było najpiękniejsze, bo kto do niego nie przyszedł, nigdy nie odszedł odprawiony z kwitkiem. Jego o sole mio, które śpiewał głosem tenorskim, wszyscy zapamiętamy. Co jest jeszcze istotne, to, że wychował pokolenie wspaniałych lekarzy, którzy u nas pracują. Wszyscy wzorowali się na nim i uczyli się od niego. Kolejne pokolenie lekarzy, których wykształcił, jego cenne uwagi przenieśli na swój zawód. Często mówił, jak tęskni za Ulanowem, ale Kolbuszowa była jego miłością, gdyż tutaj poznał swoją cudowną żonę, o której wypowiadał się zawsze w superlatywach, że jest aniołem. Dużo pracował, ale nie mógł inaczej, bo ludzie oczekiwali od niego pomocy i nie mógł ich zawieść. (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy