Teraz
+4°
Główna
Najnowsze
Logowanie
15:00
+5°
18:00
Salmonella w mięsie mielonym w popularnej sieciówce
Główny Inspektorat Sanitarny wycofuje pieczywo z Biedronki
Uważaj na te przekąski! Chipsy Lay's wycofane ze sprzedaży
UWAGA! Ze sprzedaży wycofano wiele produktów Kinder! Mogą być skażone niebezpieczną bakterią! [ZDJĘCIA]
Czekoladki oraz mięso z groźną bakterią. Sprawdź, które produkty są wycofane ze sprzedaży [ZDJĘCIA]
Od 1 grudnia obowiązują nowe obostrzenia sanitarne! Sprawdź co się zmieniło [WIDEO, ZDJĘCIA]
UWAGA! Filet z piersi kurczaka wycofywany ze sprzedaży w markecie Biedronka! [ZDJĘCIA] W jednym z produktów sprzedawanym w Biedronce wykryto bakterie salmonelli. Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu partii filetów z kurczaka. Poznaj wszystkie szczegóły. (...)
Jajka produkowane na Podkarpaciu wycofane z obrotu! Główny Inspektor Sanitarny poinformował w czwartek, 18 listopada, popołudniem o wycofaniu z obrotu całej partii jajek wyprodukowanych na Podkarpaciu. Na skorupkach jajek stwierdzono obecność groźnych dla człowieka bakterii salmonelli. (...)
Główny Inspektor Sanitarny ostrzega: "popularne suplementy diety mogą zagrażać zdrowiu" [ZDJĘCIA] Stwierdzenie obecności rakotwórczej substancji w suplementach diety i przetworach rybnych było powodem wycofania z obrotu kilku partii tych produktów. Główny Inspektor Sanitarny ostrzega, że mogą zagrażać zdrowiu i apeluje o wstrzymanie się od ich spożywania. (...)
Ze sprzedaży wycofane jajka! Wykryto na nich groźną bakterię! Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży partii jajek z chowu klatkowego. W komunikacie czytamy, że na powierzchni skorupek wykryto bakterie Salmonelli z grupy D. Bakteria stanowi istotne zagrożenie dla naszego organizmu. (...)