Reklama

Czekoladki Kinder oraz mięso dostępne w popularnym markecie z groźną bakterią. W paście migdałowej znaleziono ciała obce. Te wszystkie produkty są wycofane ze sprzedaży [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Kraju Główny Inspektor Sanitarny poinformował o dobrowolnym wycofaniu ze sprzedaży niektórych partii produktów Kinder. To nie wszystko. Sprawdzamy jakie inne produkty muszą być wycofane ze sprzedaży.

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o dobrowolnym wycofaniu prowadzonym przez Ferrero Polska Commercial wskazanych produktów marki Kinder ze względu na potencjalne powiązanie z ogniskiem zatruć pokarmowych wywołanych Salmonella Typhimurium. Z półek sklepowych znikają wszystkie wskazane przez GIS słodycze. Sprawdź czy masz je w domu.

Kolejne ostrzeżenia dotyczą nie tylko groźnych bakterii, ale na przykład faktu, że w paście stwierdzono obecność ciał obcych – ostrych, sprężystych kawałków tworzywa sztucznego o wielkości około 0,5 - 1 cm. Jedząc ją możesz zaszkodzić swojemu zdrowiu.

GIS na bieżąco kontroluje sprzedawane produkty i co jakiś czas odkrywa w nich różnego rodzaju nieprawidłowości. Z tego powodu polecił wycofanie wielu niebezpiecznych dla zdrowia i życia wyrobów, które do tej pory mogliśmy kupić w naszych sklepach.

Sprawdź w galerii, które produkty są niebezpieczne dla zdrowia i życia konsumentów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy