Reklama

Ludzkie szczątki znalezione przy rozbiórce jednego z obiektów Elektrowni Stalowa Wola. Śledczy dementują pewne informacje

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Policja

Ludzkie szczątki znalezione przy rozbiórce jednego z obiektów Elektrowni Stalowa Wola. Śledczy dementują pewne informacje - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Policja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Przypomnijmy. Na początku lutego na terenie Elektrowni Stalowa Wola prowadzone były prace związane z wyburzaniem jednego z budynków. W ich trakcie oberwał się sufit poddasza, z którego coś spadło. Pracownicy sprawdzili, co to jest... okazało się, że znajdowały się tam ludzkie kości! Wracamy do tej sprawy.

O całym zdarzeniu PISALIŚMY TUTAJ. Według pierwszych informacji szczątki miały być zawinięte w dywan, co od razu dawało do myślenia. Pojawiły się zatem komentarze, że ofiara została zabita i zawinięta w dywan. Śledczy jednak dementują takie rewelacje.

Na łamach Tygodnika Sztafeta tak wupowiada się Adam Cierpiatka, szef Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli: - Nie wykluczamy, żadnej wersji jak doszło do tej śmierci, ale na pewno nie jest to tak, że ktoś kogoś zamordował, zawinął w dywan i gdzieś tam schował. W czasie prac rozbiórkowych z sufitu spadły, jak się potem okazało, kości męskie z fragmentami odzieży oraz fragmentem koca i kapy. To w jaki sposób spadły te szczątki, nie wyklucza nam tego, że ktoś się położył na kocu i umarł, ktoś spał przykryty kocem bądź leżał przykryty kocem, kapą i ktoś był niezawinięty w koc, ale mógł zostać przykryty tym kocem. To usytuowanie nie wyklucza, że ktoś umarł z wyziębienia, że ktoś umarł samobójczo i że ktoś został zamordowany.

Śledczy będą ustalać tożsamość mężczyzny, który wstępnie miał zginąć 10 lat temu (płeć oraz możliwa data zgonu została już ustalona przez biegłego - dodaje autor), a także jaki był powód zgonu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy