Reklama

Złodziej-fujara na rzeszowskim Projektancie?

Opublikowano:
Autor:

Złodziej-fujara na rzeszowskim Projektancie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Okradł mieszkanie na osiedlu Projektant, wyniósł kosztowny sprzęt elektroniczny, ale zostawił... dowód osobisty. Czy zrobił to przypadkiem, czy umyślnie? Czy dowód należy do niego?

Do nietypowej kradzieży doszło w niedzielę, 17 listopada, ale dopiero 21 listopada wiemy nieco więcej o sprawie. Komentuje ją dla nas asp. Tomasz Drzał.

Co wiemy? Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Św. Jana z Dukli. Zniknął m.in. telewizor i sprzęt RTV. Sprzętu nie było, ale zamiast tego policjanci pod łóżkiem znaleźli między innymi dowód osobisty. Czy należał do złodzieja?

- Wcześniej podawaliśmy wstępne ustalenia, które nam przekazano, ale czy odnalezione rzeczy miały związek z tym zdarzeniem i jakie wnioski będą wyciągnięte, to wszystko będzie wiadome w późniejszym etapie prowadzonego postępowania

- powiedział nam asp. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Nie ma na tym etapie pewności, czy między innymi znaleziony dowód osobisty ma jakiś związek z kradzieżą oraz inne zabezpieczone ślady.

- Nie zatrzymano nikogo w tej sprawie. Nikomu nie przedstawiono jeszcze zarzutów. Trwają czynności

- dodał funkcjonariusz KMP Rzeszów. Zaznaczył, że wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższych kilku dni.

 

 

 

Poszkodowany zobaczył coś jeszcze – na ścianie napis „Mieszkanie jest moje, wielkie dzięki”. Wezwani policjanci pod łóżkiem znaleźli dowód osobisty prawdopodobnie sprawcy włamania. Najprawdopodobniej dowcipny rabuś, pisząc przesłanie do swojej ofiary, wspiął się na łóżko i wtedy z kieszeni wypadł mu dowód.

Co ciekawe, ołówek, którym pisał, policjanci znaleźli na klatce schodowej. Właścicielem dowodu był mężczyzna, który kilka dni wcześniej opuścił zakład karny w Uhercach Mineralnych. – Na razie nie został zatrzymany. Prowadzimy dochodzenie w sprawie tej niecodziennej kradzieży – mówi Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE