Reklama

Zabezpieczono nielegalne automaty do gier [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Zabezpieczono nielegalne automaty do gier [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu przeprowadzili działania, których celem było zwalczanie przestępczości nielegalnego hazardu. W jednym z lokali na terenie Jarosławia, zabezpieczyli cztery urządzenia do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu, w jednym z lokali na terenie Jarosławia, zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych. Gry kontrolne przeprowadzone na urządzeniach potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.


Czytaj także: Policjanci z drogówki zarażeni koronawirusem.


Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE