Reklama

Z 3,5 promilami we krwi wjechała autem... do sklepu [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Staszowscy policjanci interweniowali wobec 49-letniej kobiety, która mając blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie wjechała w przeszklone drzwi sklepu. Ucieczkę sprawczyni z miejsca zdarzenia uniemożliwił 69-letni mężczyzna, który zabrał kobiecie kluczyki oraz zakazał opuszczenia pojazdu do czasu przyjazdu policjantów.

W środę po godzinie 16.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Staszowie został poinformowany o bardzo nietypowej kolizji. Zgłoszenie dotyczyło wjazdu samochodu w przeszklone drzwi marketu, mieszczącego się na terenie miasta. Dyżurny od razu na miejsce skierował funkcjonariuszy, którzy zastali siedzącą za kierownicą lancii kobietę. Jak się okazało, całe zdarzenie widział 69- latek, który przypuszczał, iż kierująca może być nietrzeźwa. Mężczyzna zabrał kluczyki ze stacyjki włoskiego auta i nie pozwolił wyjść kobiecie z samochodu do czas przyjazdu mundurowych.  

Wykonane na miejscu czynności potwierdziły, że 49 –latka była pijana. Wykonane badanie wskazało, że miała ona w organizmie blisko 3,5 alkoholu. Kobieta w rozmowie z funkcjonariuszami twierdziła, że nic wielkiego się nie stało i chciała pojechać do miejsca zamieszkania. Dodatkowo okazało się, że kierująca lancią nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ w przeszłości straciła prawo jazdy za podobne przestępstwo.

Nieodpowiedzialna kobieta odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem. Za takie przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 2 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE