Reklama

Wyrzucił hulajnogę za 3 tys. zł do Wisłoka. Zatrzymała go policja

Opublikowano:
Autor:

Wyrzucił hulajnogę za 3 tys. zł do Wisłoka. Zatrzymała go policja - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pamiętasz, jak informowaliśmy o wandalu, który wyrzucił do rzeki wypożyczoną elektryczną hulajnogę? Jest już w rękach policji.

O tym, jak wypożyczona elektryczna hulajnoga trafiła do rzeki w Rzeszowie, pisaliśmy tu: Elektryczna hulajnoga za 3 tys. zł wyrzucona do Wisłoka [FOTO]

Policjantom udało się zatrzymać mężczyznę podejrzanego o jej uszkodzenie. Podejrzany już usłyszał zarzut zniszczenia mienia i przyznał się do winy.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, od połowy czerwca policjanci prowadzili postępowanie o uszkodzenie elektrycznej hulajnogi. Nieznany sprawca, z mostu przy ul. Lwowskiej, wrzucił do Wisłoka wypożyczoną elektryczną hulajnogę. Kilka dni później policjanci przyjęli zawiadomieni o przestępstwie od przedstawiciela firmy wypożyczającej rowery i hulajnogi. Wartość strat została oszacowana na kwotę 3075 zł.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z komisariatu w Śródmieściu. Na podstawie zebranych informacji ustalili podejrzewanego i wczoraj, 3 lipca, go zatrzymali. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został przesłuchany, przyznał się do winy i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE