Reklama

Wojsko i służby mundurowe ćwiczą KICKBOXING w Rzeszowie [FOTO]

Opublikowano: czw, 13 lut 2020 16:26
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 14 lutego w Rzeszowie trwa seminarium dla kadry Wojska Polskiego i Służb Mundurowych przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Wśród instruktorów znalazła się funkcjonariuszka Służby Więziennej, wielokrotna Mistrzyni Świata, Mistrzyni Europy i Mistrzyni Polski - Iwona Nieroda - Zdziebko.

Seminarium na obiektach 21. Batalionu Dowodzenia należącego do 21 Brygady Strzelców Podhalańskich rozpoczęło się 10 lutego i zakończy się w piątek, 14 lutego. Bierze w nim udział 37 zawodników reprezentujących Wojsko Polskie i formacje mundurowe z całej Polski, a organizatorami konsultacji jest Polski Związek Kickboxingu i 18 Dywizja Zmechanizowana.

- W konsultacjach uczestniczyli m.in. funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i żołnierze Wojska Polskiego nie tylko z Rzeszowa, ale z jednostek i placówek z całego kraju. Zajęcia miały za zadanie przygotowanie zawodników do mających się odbyć już w marcu Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu

- przekazuje mjr Jarosław Wójtowicz, rzecznik prasowy dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie.

Trzeciego dnia w rolę instruktorki wcieliła się funkcjonariuszka Służby Więziennej, wielokrotna Mistrzyni Świata - Iwona Nieroda - Zdziebko.

- Nasza zawodniczka jest również triumfatorką ostatnich Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, gdzie aż trzykrotnie stawała na najwyższym podium. Jednak seminarium to nie tylko możliwość uczenia się od najlepszych. W tym samym dniu, zawodnicy uczestniczący w konsultacjach mieli możliwość spotkać się z funkcjonariuszami rzeszowskiej Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej. W trakcie zajęć przeprowadzonych w Zakładzie Karnym w Rzeszowie nasi funkcjonariusze omówili zagadnienia techniki i taktyki interwencyjnej i zapoznali gości ze specyfiką szkolenia GISW. Była również możliwość zapoznania się z wyposażeniem i sprzętem używanym w trakcie codziennej służby w jednostce penitencjarnej i zwiedzenia wybranych miejsc w zakładu karnego

- relacjonuje rzecznik prasowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.