Reklama

Urząd Miejski w Przemyślu zmienia zasady funkcjonowania

Opublikowano:
Autor:

Urząd Miejski w Przemyślu zmienia zasady funkcjonowania  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z zagrożeniem koronawirsuem, od najbliższego poniedziałku zmienią się zasady przyjmowania stron i załatwiania spraw w Urzędzie Miejskim w Przemyślu.W związku z podziałem Urzędu Miejskiego na strefy dla urzędników i klientów, przyjmowanie wszystkich dokumentów odbywać się będzie jedynie w kancelarii podawczej.

W związku z koniecznością zachowania najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa oraz maksymalnego ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa,  ze względu na bezpieczeństwo Państwa oraz osób pracujących w przemyskich instytucjach publicznych, decyzją Prezydenta Miasta od poniedziałku, 16 marca br. zmienią się zasady przyjmowania stron i załatwiania spraw w Urzędzie Miejskim w Przemyślu.

Wszystkich Państwa, którzy mają do załatwienia sprawy urzędowe, które nie wymagają bezwzględnej obecności w Urzędzie Miejskim, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z odpowiednim wydziałem UM w Przemyślu - apelują pracownicy przemyskiego magistratu.

Odpisy Aktów Stanu Cywilnego, zaświadczeń o stanie cywilnym, decyzji w sprawie zmiany imion i nazwisk oraz transkrypcje aktów będzie można uzyskać po zostawieniu w biurze podawczym odpowiedniego wniosku, opatrzonego swoim (krajowym) numerem kontaktowym.

Wszelkie wnioski dotyczące meldunków, dowodów osobistych, zgłoszenia wyjazdu za granicę oraz powrotu z zagranicy można składać drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy ePUAP.

Wszelkie wnioski dotyczące meldunków, dowodów osobistych, zgłoszenia wyjazdu za granicę oraz powrotu z zagranicy można składać drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy ePUAP.

Mieszkańców chcących dokonać rejestracji pojazdu oraz załatwić sprawy związane z wydawaniem dowodów rejestracyjnych i praw jazdy informujemy, iż będą mieli takową możliwość wyłącznie po wcześniejszym – TELEFONICZNYM - zarejestrowaniu wizyty (na określoną godzinę) w miejscowym Wydziale Komunikacji (►rejestracja pojazdów - 16 675 20 02, ►prawo jazdy - 16 675 20 11, ►dowody rejestracyjne - 16 675 20 03). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE