Reklama

Szydło, Kaczyński i Morawiecki przyjadą do Stalowej Woli

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę, 18 sierpnia, do „hutniczego grodu” przyjadą goście z pierwszych stron gazet. Prawo i Sprawiedliwość przygotowało Piknik Rodzinny. Wśród zaproszonych osób: Premier RP Mateusz Morawiecki, europoseł Beata Szydło oraz lider partii rządzącej Jarosław Kaczyński.

Kampania wyborcza nabiera rozpędu. W niedzielę, 18 sierpnia, w Parku Miejskim w Stalowej Woli odbędzie się Piknik Rodzinny. Wśród gości prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, premier RP Mateusz Morawiecki, była premier, obecnie europoseł Beata Szydło, a także liderzy PiS na północnym Podkarpaciu z Krzysztofem Sobolewskim oraz wiceministrem infrastruktury Rafałem Weberem na czele.

- Zapowiedziana obecność takich gości jak prezes Jarosław Kaczyński, czy też premier Mateusz Morawiecki pokazuje jak ważne są Stalowa Wola oraz Podkarpacie dla Zjednoczonej Prawicy

- napisał na swoim Facebooku Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

Całość rozpocznie się o godzinie 12, a w programie gry i zabawy dla najmłodszych, prezentacje kół gospodyń wiejskich z regionu, potańcówka, występy zespołów lokalnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE