Reklama

Śmiertelny wypadek w Tarnowie

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelny wypadek w Tarnowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Tarnowie kierowca opla doprowadził do kolizji z fiatem. Uciekając z miejsca kolizji zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. Tego drugiego zderzenia już nie przeżył.


Wczoraj (niedziala) około godziny 20.00 doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Kierowca opla doprowadził do kolizji z fiatem, a następnie uderzył w stojący na zajezdni autobus wbijając się pod jego tylni zderzak. Na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego oraz jednostkę straży pożarnej, która zabezpieczyła wycieki płynów technicznych z pojazdów.
Policjanci na miejscu ustali, że kierowca opla, to 61-letni mieszkaniec Tarnowa, który jadąc zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie. Tu doprowadził do kolizji z fiatem, a następnie wjechał na zajezdnię autobusową i uderzył w tył zaparkowanego autobusu komunikacji miejskiej w Tarnowie. W tym czasie w autobusie był jedynie jego kierowca, nie było pasażerów.

Na miejsce przybyli ratownicy, którzy udzielali pomocy rannemu kierowcy. Świadkowie tego zdarzenia mówią, że wyczuwalna była od kierującego silna woń alkoholu. Został on zabrany z urazem głowy oraz klatki piersiowej do tarnowskiego szpitala, gdzie została pobrana krew na zawartość alkoholu. Pozostali uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie odnieśli żadnych obrażeń.
W nocy dyżurny lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie przekazał, że mężczyzna około godziny 2 w nocy zmarł.
Obecnie Komenda Miejska Policji w Tarnowie prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego wypadku.
Tarnowscy policjanci w dalszym ciągu apelują o dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych, bezwzględnego przestrzegania znaków drogowych oraz niewsiadanie za kierownicę swoich samochodów po spożyciu alkoholu lub substancji podobnie działających.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE