Reklama

Rzeszowska edycja Kongresu 60 Milionów [PATRONAT KORSO24]

Opublikowano:
Autor:

Rzeszowska edycja Kongresu 60 Milionów [PATRONAT KORSO24] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkimi krokami zbliża się już piąta w tym roku edycja Kongresu 60 Milionów – Globalnego Zjazdu Polonii. Spotkanie w Polsce odbędzie się 28-30 sierpnia w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa. Rzeszowska edycja Kongresu 60 Milionów to trzy dni dyskusji, spotkań w międzynarodowym gronie i wydarzeń towarzyszących.

20 panelom dyskusyjnym towarzyszyć będą liczne atrakcje, dzięki którym Polonia odkryje piękno Ojczyzny. Rzeszowską edycję Kongresu 60 Milionów zainaugurują regaty. Na jeziorze Solińskim pięć ekip z Polski, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji zmagać będzie się o Puchar 60 Milionów.

Drugi dzień wydarzenia to kolejna dawka atrakcji. Tym razem Polonia otrzyma wyjątkową możliwość zwiedzania królewskiego miasta Krakowa. Wycieczka wyruszy spod Międzynarodowego Centrum Kultury, a uczestnicy będą mogli podziwiać najpiękniejsze zabytki miasta.

Uwieńczeniem wyjazdu do dawnej stolicy Polski będzie spektakl „Bracia Polacy znad Wisły" w wykonaniu Krakowskiego Teatru Komedia. Przedstawienie obędzie się na statku Batory stacjonującym nad Wisłą pod Zamkiem na Wawelu. Ponadto drugiego dnia, tradycyjnie już, odbędzie się Turniej Golfa o Puchar 60 Milionów. Tym razem organizatorzy wyszli
z inicjatywą spotkania przedsiębiorców w Krakowie, gdzie dojdzie do tych sportowych potyczek.

 

30 sierpnia to dzień w całości poświęcony merytorycznym aspektom integracji Polaków z całego świata. Dzień kongresowy w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego stworzy szansę udziału w kilkunastu panelach dyskusyjnych oraz power speechach. Całość zapowiada się niezwykle intensywnie! Zakres tematyczny najbliższej odsłony Kongresu 60 Milionów obejmie takie zagadnienia jak:

 • promocja polskich regionów wśród Polonii
 • gospodarczy potencjał Polski
 • turystyka medyczna, wypoczynkowa i biznesowa
 • rynek finansowy
 • przedsiębiorcy polonijni
 • siła polskiej innowacji
 • studia w Polsce
 • logistyka jako potrzeba i szansa rozwojowa
 • siła polskiego menedżera
 • promocja polskich produktów
 • pozarządowe organizacje polskie i polonijne
 • siła przebicia polskiej innowacji w medycynie na rynkach zagranicznych

Na edycję rzeszowską zaplanowano także punkty programu umożliwiające zarówno wzmocnienie więzi polonijnych, jak i budowę międzynarodowych relacji biznesowych.

Poszczególne panele tematyczne poprowadzą eksperci, prezesi, członkowie zarządu polskich oraz zagranicznych firm i instytucji wspierających biznes.

Organizatorzy spodziewają się ok. 500 uczestników. W tym roku będzie to już piąta jego edycja, po edycjach w Miami, Londynie, Berlinie i w Buffalo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE