Reklama

Rodzice zbulwersowani, długie kolejki przed wejściami do przedszkoli!

Opublikowano:
Autor:

Rodzice zbulwersowani, długie kolejki przed wejściami do przedszkoli! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 września 2020 - początek roku szkolnego w dobie koronawirusa. Sytuacja epidemiologiczna wymusiła na przedszkolach wprowadzenie obostrzeń, a to sprawiło że rodzice i dzieci stali w gigantycznych kolejkach.

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że gigantyczne kolejki przed przedszkolami utworzyły się w wielu polskich miastach. Tak samo jest na Podkarpaciu. Napisało do nas kilku zbulwersowanych rodziców dzieci z tarnobrzeskich przedszkoli. Podobnie było w Rzeszowie. Ze względu na obowiązujące przepisy, do budynku mogły wejść najwyżej 2-3 osoby z dziećmi. Pozostali musieli czekać na swoją kolej na zewnątrz.

- To jest absurd. Deszczowa pogoda, a dzieci z rodzicami stoją w kolejce kilkadziesiąt minut, bo komuś zabrakło wyobraźni.

Dyrektorzy placówek są zobowiązani do zebrania wszystkich zgód od rodziców, związanych z możliwością pomiaru temperatury u dzieci czy wyjścia poza budynek przedszkola. Jest to niezbędne, by dyrektorzy mogli wypełnić wszystkie zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE