Reklama

Puchar Polski dla zawodniczki z Podkarpacia!

Opublikowano:
Autor:

Puchar Polski dla zawodniczki z Podkarpacia! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lilly May Niezabitowska udowodniła, że jest ogromnym talentem żeglarskim i wygrała Puchar Polski w klasie Laser 4.7.

Podczas finału Pucharu Polski w Giżycku wysoką formę zaprezentowały zawodniczki Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg. Lilly May Niezabitowska zajęła pierwsze miejsce w finale zarówno w klasyfikacji kobiet do lat 16 jak i klasyfikacji generalnej, jednocześnie wyniki te umocniły jej pozycję lidera Pucharu Polski w klasie Laser 4.7.

Aleksandra Mac w finale zajęła ósme miejsce do lat 16 i jedenaste wśród kobiet w ogóle, co dało jej czternastą pozycję w klasyfikacji Pucharu Polski. Z kolei Aleksandra Bobula w finale zajęła jedenastą pozycję do lat 16 i piętnastą wśród kobiet w ogóle, a w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski zajęła szóste miejsce.

Lista sukcesów Lilly z tego sezonu jest imponująca: trzecie miejsce i brązowy medal Mistrzostw Europy w Hyeres Laser 4.7 Kobiet U16; pierwsze miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2019 Laser 4.7; pierwsze miejsce i Mistrzostwo Polski w olimpijskiej klasie Laser Radial w kategorii Juniorka Młodsza; trzecie miejsce i brązowy medal Mistrzostw Polski w Sprincie Laser 4.7 oraz pierwsze miejsce w Pucharze Polskiego Związku Żeglarskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE