Reklama

Przedsiębiorcze "bimbrowniczki"

Opublikowano: ndz, 30 cze 2019 23:42
Autor:

Przedsiębiorcze "bimbrowniczki" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aparaturę do domowej produkcji alkoholu oraz łącznie około 400 litrów gotowego trunku i niemal 500 litrów "zacieru" miały w swoim domu amatorki produkowanych trunków.

W piątek, 28 czerwca, radzyńscy kryminalni, weryfikując posiadane informacje, dokonali przeszukania na terenie dwóch gospodarstw w gminie Ulan-Majorat na Lubelszczyźnie. W trakcie prowadzonych czynności mundurowi w pomieszczeniach mieszkalnych oraz gospodarczych znaleźli aparaturę do produkcji alkoholu, łącznie niemal 500 litrów "zacieru" i około 400 litrów gotowego alkoholu.

Z ustaleń policjantów wynika, że domową produkcją alkoholu zajmowała się 25- i 56-latka. Obie są mieszkankami gminy Ulan-Majorat. Teraz o dalszym losie  kobiet zdecyduje sąd.

Nielegalny wyrób alkoholu bez wymaganego ustawowo wpisu do rejestru producentów zagrożone jest karą pozbawienia wolności do roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    Paolo39

    Może na potrzeby własne :-)