Reklama

Podróbki na targowisku. Interweniowała policja

Opublikowano:
Autor:

Podróbki na targowisku. Interweniowała policja  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Kraśnika zabezpieczyli na targowisku w Annopolu odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Właścicielem nielegalnego towaru był obywatel 49-letni Bułgarii.

W czwartek, 11 lipca, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z komendy w Kraśniku przeprowadzili działania na targowisku miejskim w Annopolu.

- Funkcjonariusze na jednym ze stoisk handlowych ujawnili odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm odzieżowych. Zabezpieczono 56 koszulek oraz dziewięć par spodenek sportowych - wyliczają funkcjonariusze z KPP w Kraśniku. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony wraz zabezpieczonym towarem do komendy, gdzie złożył wyjaśnienia. Na poczet przyszłej grzywny policjanci zabezpieczyli 2 tys. zł, które 49-latek miał przy sobie. 

- O zabezpieczeniu podrobionej odzieży poinformowane zostały kancelarie prawne reprezentujące poszkodowane firmy odzieżowe, które w takich przypadkach występują o pokrycie strat firm spowodowane wprowadzaniem do obrotu handlowego fałszywek. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE