Reklama

Niewybuch na Tarnicy. Szlaki zamknięte [FOTO] AKTUALIZACJA

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik: na Tarnicy znaleziony został niewybuch, co w konsekwencji doprowadziło do zamknięcia wszystkich szlaków turystycznych na jeden z popularniejszych szczytów w Bieszczadach.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych, w nocy miejsca odnalezienia bomby będą pilnować policjanci.

Rano miejsce przejmą strażnicy z Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Póki co funkcjonariusze proszą o wybranie podróży w inne góry. Saperzy pojawią się dopiero jutro rano.

13 czerwca, godzina 8.15

Policja Podkarpacka:

Turysta, który wczoraj wchodził na szczyt Tarnicy, napotkał w pewnym momencie na niebezpieczne znalezisko. Był to niewypał, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Mężczyzna natychmiast powiadomił o tym fakcie służby. Od wczoraj miejsce jest zabezpieczane przez policjantów i strażników Bieszczadzkiego Parku Narodowego do czasu przyjazdu saperów z Rzeszowa. Wszystkie szlaki prowadzące na Tarnicę są zamknięte. Policjantom na miejsce pomogli dostać się ratownicy Bieszczadzkiego GOPR. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE