Reklama

Miał namawiać 13-latkę do seksu. Szantażował ją!

Opublikowano:
Autor:

Miał namawiać 13-latkę do seksu. Szantażował ją! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 56-letni mężczyzna miał grozić 13-latce wybiciem zębów i połamaniem rąk. Namówił również dziewczynkę do zrobienia nagich zdjęć i proponował jej obcowanie płciowe.

Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej nadzoruje dochodzenie przeciwko Tadeuszowi R.  Mężczyzna jest podejrzany o to, że za pośrednictwem m.in. komunikatorów gadu-gadu oraz skype nawiązał kontakt z trzynastoletnią mieszkanką powiatu kolbuszowskiego, w celu doprowadzenia do obcowania płciowego. Sytuacja miała miejsce od października do grudnia 2014 roku.

- Mężczyzna ten wprowadził małoletnią w błąd, pisząc jej, że jest dużo młodszy. Wykorzystał on niezdolność 13-latki do należytego pojmowania sytuacji i namówił ją do zrobienia zdjęć nago - mówi Joanna Kwiatkowska-Brandys, szefowa kolbuszowskiej prokuratury.

Kiedy zdjęcia dotarły już do Tadeusza R., wtedy wdrożył w życie dalszą część swego planu. Zaczął grozić dziewczynce. Pisał, że wybije jej zęby i połamie ręce. Miał posunąć się także do wysłania jej nagich zdjęć na Facebooka i inne fora internetowe po to, aby wszyscy jej znajomi zobaczyli, "co potrafi".

>> CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ <<

Materiał pochodzi ze strony partnera KorsoKolbuszowskie.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE