Reklama

Marsz dla Życia i Rodziny. Utrudnienia na drogach

Opublikowano:
Autor:

Marsz dla Życia i Rodziny. Utrudnienia na drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z organizowanym 23 czerwca Marszem dla Życia i Rodziny w Rzeszowie mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Msza święta odbędzie się w Kościele Akademickim św. Jadwigi Królowej przy Al. Rejtana 21, adoracja godzina 13.00, a najważniejszy punkt wydarzenia to Uroczysta Eucharystia o godzinie 14.00. Po zakończeniu Mszy około godziny 15.00 zebrani wyruszą w rodzinnym Marszu Dla Życia i Rodziny.

– Rodzice, Dziadkowie, Małżonkowie – Przybywajcie! Będziemy manifestować Miłość, Radość i Życie. Kierunek Park Papieski przy Rzeszowskiej Katedrze. Tam będą czekać liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Nie może Ciebie zabraknąć - napisali organizatorzy.

Marsze dla Życia i Rodziny organizowane są w celu publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci.

Utrudnienia na drogach

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie poinformowało, że w związku z organizowanym 23 czerwca Marszem dla Życia i Rodziny w godzinach 15.00 – 16.00 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na ulicach Rejtana - od skrzyżowania z ul. Pigonia do skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy oraz Sikorskiego - od skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy do skrzyżowania z ul. Nowowiejską.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE