Reklama

Ktoś ukradł banery Rafała Trzaskowskiego w Tarnobrzegu!

Opublikowano:
Autor:

Ktoś ukradł banery Rafała Trzaskowskiego w Tarnobrzegu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyborczy skandal w Tarnobrzegu. Zdaniem Grażyny Potańskiej - lokalnej działaczki Platformy Obywatelskiej mogło dojść do złamania ciszy wyborczej.

W nocy z 26 na 27 czerwca zdaniem tarnobrzeskich działaczek Platformy Obywatelskiej Grażyny Potańskiej i Anny Godlewskiej miało dojść do złamania ciszy wyborczej. Mianowicie ktoś zerwał i przywłaszczył sobie baner Rafała Trzaskowskiego. Do podobnych zdarzeń dojść miało jeszcze w kilku innych punktach osiedla Zakrzów w Tarnobrzegu.

- Chciałyśmy prosić o napiętnowanie skandalicznych działań, które wydarzyły się w Tarnobrzegu w trakcie obowiązującej przed pierwszą turą wyborów prezydenckich ciszy wyborczej. W tym czasie zostały zerwane i przywłaszczone banery kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Do zdarzeń tych doszło na ulicy Przemysłowej w Tarnobrzegu po godzinie 24, w nocy z piątku 26 czerwca na sobotę 27 czerwca. Na przylegających do siebie posesjach wisiały banery dwóch kandydatów na prezydenta – Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Podobne zdarzenia miały miejsce jeszcze na kilku prywatnych posesjach na ulicy Spokojnej i na ulicy Warszawskiej gdzie zerwano i przywłaszczono sobie banery Rafała Trzaskowskiego w nocy z soboty 27 czerwca na niedzielę 28 czerwca. W tym miejscu nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować wyborców urzędującemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Jego zwolennicy w poczuciu bezkarności dopuścili się złamania obowiązujących w naszym kraju zasad ciszy wyborczej. Takie działania są naganne i należy je potępić, nie przystoją one ludziom, którzy mają chociaż minimalne poczucie przyzwoitości. Każdy ma prawo do swoich poglądów i do szacunku.

Na portalu NadWisla24.pl Grażyna Potańska podkreśla, że nie będzie zgłaszała sprawy na policję, bo zmarnowany zostanie czas na przesłuchania i nic z tego nie wyniknie.

KOMENTARZ AUTORA:

- Oczywiście należy piętnować niszczenie materiałów wyborczych, obojętnie kto się tego dopuszcza. Skoro już dochodzi do sytuacji w której złamana zostaje cisza wyborcza to dlaczego unika się kontaktu z policją? Poza tym w wypowiedzi Grażyny Potańskiej uderza pewność w stwierdzeniu, że to zrobili zwolennicy Zjednoczonej Prawicy. Jest na to dowód - oprócz nienaruszonego baneru Andrzeja Dudy? Jeśli są to Pani domysły to należy zachować je dla siebie i tym bardziej udać się do odpowiednich organów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE