Reklama

Reklama

Koronawirus w urzędzie gminy

Opublikowano: 19 października 2020 15:07
Autor: GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Trzech urzędników jest zakażonych koronawirusem. Konieczna jest kwarantanna wójta.

Reklama

Koronawirus w Urzędzie Gminy Gorzyce (powiat tarnobrzeski). Jego obecność potwierdzono u trzech pracowników.

Obecnie trwa postępowanie epidemiologiczne, a pracownicy, którzy mieli kontakt bezpośredni z osobami zarażonymi kierowani są na kwarantannę. Taka konieczność spotkała także wójta gminy Leszka Surdego, który kieruje samorządem zdalnie. Jak zapewnia Monika Zając wójt czuje się dobrze.

Urząd pracuje systemem rotacyjnym, czyli część urzędników wykonuje swoje zadania stacjonarnie, część zdalnie. Po jakimś czasie nastąpi zmiana. Zostały wprowadzone dodatkowe ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Gorzyce. Mieszkańcy są obsługiwani w tylko Biurze Obsługi Mieszkańca przy ul. Sandomierskiej 75. Biuro świadczeń społecznych przy ul. 3 Maja 4 zostaje zamknięte do odwołania. Obsługa będzie odbywała się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dokumenty i wnioski należy składać w skrzyni podawczej w holu Biura Obsługi Mieszkańca. Aby usprawnić i skrócić do minimum czas obsługi bezpośredniej warto wcześniej skontaktować się telefonicznie lub mailowo z urzędem.

 


Czytaj także:

KORSO24.PL - informacje z Podkarpacia


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.