Reklama

Kolejne ogniska koronawirusa! Nieoficjalnie: COVID-19 w dwóch sanockich szkołach!

Opublikowano:
Autor:

Kolejne ogniska koronawirusa! Nieoficjalnie: COVID-19 w dwóch sanockich szkołach! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Służby sanitarne poinformowały o kolejnym ognisku zakażeń w powiecie mieleckim. Niepokojące sygnały z dwóch sanockich szkół.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała, że wykryto ognisko koronawirusa w drugiej, dużej firmie powiatu mieleckiego. Jest to firma Andrex Brzyście w gminie Gawłuszowice zajmująca się produkcją armatury przemysłowej. Przypomnijmy. Pierwsza fabryka z ogniskiem COVID-19 to Black Red White.


To nie był koniec złych informacji. Nasza sanocka redakcja poinformowała, że otrzymała kilka telefonów od rodziców i wiadomości od uczniów z dwóch sanockich placówek oświatowych, z II Liceum Ogólnokształcącego oraz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku, że jest podejrzenie koronawirusa w tych szkołach.

Nauczyciel z jednej z nich jest zakażony a dzisiaj w trakcie zajęć lekcyjnych, drugi źle się poczuł i wystąpiły pierwsze objawy, które mogą wskazywać na zakażenie. Podjęto natychmiast kroki zapobiegawcze w Szkole Podstawowej nr 4 i zwolniono do domu jedną osobę, gdyż pochodziła ona z bliskiego kontaktu mężczyzny, u którego dzisiaj pojawiły się objawy koronawirusa. Osoby te przebywają obecnie na kwarantannie. 25 września mają zapaść decyzje co dalej, czy szkoła przejdzie na zdalny system nauczania. 


Czekamy na oficjalny komunikat Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Rzeszowie w tej sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE