Reklama

Horoskop na 30 września - 6 października

Opublikowano:
Autor:

Horoskop na 30 września - 6 października - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dopadła Cię jesienna chandra? Czekasz na zmiany w swoim życiu? Co wydarzy się u Ciebie w rozpoczętym właśnie tygodniu?

Baran

W Twoim życiu rodzinnym zajdą jakieś zmiany. Chociaż na początku będziesz do tego negatywnie nastawiony, szybko okaże się, że tak naprawdę zmiana ta wyszła Ci na dobre. Do tego możesz zatem spodziewać się pokaźnego zastrzyku gotówki, ale nie wydaj od razu wszystkiego na przyjemności. Wkrótce mogą bowiem nadejść poważne wydatki.

Byk

Twojemu związkowi wyjdzie na dobre, jeśli zabierzesz swoją drugą połówkę na jakiś romantyczny wyjazd, gdzieś, gdzie nikt nie będzie wam zakłócał spokoju. Odpoczynek będzie Ci bardzo potrzebny, szczególnie że już wkrótce Twoi bliscy zafundują Ci sporo niezbyt miłych niespodzianek. Nie wyładowuj swoich złych emocji na tych, których akurat będziesz miał pod ręką.

Bliźnięta

To nie będzie łatwy tydzień i będziesz musiał wykazać się wielką cierpliwością. W połowie tygodnia zwróci się do Ciebie o pomoc bliska osoba. Nie powinieneś jej odmawiać, gdyż niedługo sam będziesz potrzebował wsparcia i pomocy, którego właśnie ona może Ci udzielić. Pod koniec tygodnia pojawi się przed Tobą szansa zafundowania sobie jakichś przyjemności.

Rak

W pracy możesz spodziewać się zdecydowanie przyjemnych wydarzeń, gdyż Twój przełożony wreszcie doceni wysiłki, jakie od dłuższego czasu podejmujesz. Koniec tygodnia przyniesie upragniony relaks i odpoczynek. Postaraj się jak najwięcej czasu spędzać wśród życzliwych Ci osób, które zawsze poprawiają Ci nastrój.

Lew

Będzie to tydzień pełen ciekawych spotkań i nowych znajomości. Uda Ci się nawiązać cenne kontakty. W pracy za to marna passa - szef powie Ci parę niemiłych słów, a Ty możesz tylko położyć uszy po sobie. Zachowaj jednak zdrowy rozsądek i nie podejmuj gwałtownych kroków. Będziesz bardzo podenerwowany i łatwo będzie Cię wyprowadzić z równowagi.

Panna

Uwaga! Zetniesz się z kimś w pracy, ale nie bierz sobie tego za bardzo do serca. Ktoś chce Ci tylko dokuczyć. Czeka Cię podjęcie niezwykle istotnej decyzji, która będzie miała wielki wpływ na Twoją przyszłość. Nie podejmuj więc tej decyzji pod wpływem chwilowego impulsu.

Waga

Możesz spodziewać się sporej poprawy w swym życiu uczuciowym.Przygotuj się na romantyczne uniesienia i miłe chwile w obecności ukochanej osoby, a jeśli jesteś sam, będziesz miał teraz szansę spotkać kogoś, dla kogo mocniej zabije Twoje serce.

Skorpion

Musisz zachować spokój w każdej sytuacji i uważać na wypowiadane przez siebie słowa. Ktoś zdenerwuje Cię swoim postępowaniem i będziesz chciał powiedzieć kilka gorzkich słów, ale szybko tego pożałujesz. Pomimo nawału pracy i problemów zawodowych nie zapominaj zadbać o sprawy rodzinne, bo mogą okazać się naprawdę ważne.

Strzelec

Spokój, jaki zapanuje w Twoim życiu, powinien Cię zaniepokoić, bowiem całkiem możliwe, że wróży rychłą burzę. Choć Twoje myśli będą zajęte czymś innym, nie oznacza to, że możesz byle jak wywiązywać się ze swych obowiązków w pracy i robić sobie jakieś zaległości.

Koziorożec

Zwróć uwagę na swoje finanse, gdyż powinieneś więcej oszczędzać. Możliwe, że wkrótce będziesz potrzebował większej sumy. Pamiętaj przy tym, że nie jesteś sam ze swymi problemami i w Twym otoczeniu jest ktoś, na kogo możesz zawsze liczyć. W tym tygodniu wrócisz do ulubionych miejsc z dzieciństwa, wrócą więc wspomnienia minionych lat.

Wodnik

W tym tygodniu będziesz mieć okazję, by rzucić się w wir życia towarzyskiego. Pomoże Ci to nawiązać wiele ciekawych znajomości, które przydadzą się w przyszłości. W pracy czeka na Cię trudny okres. Może już czas, by pomyśleć o własnych korzyściach i przestać zaharowywać się za marne grosze, tym bardziej że przełożony zrzuci na Twe barki dodatkowe zajęcia, które nie przypadną Ci do gustu.

Ryby

Odkryjesz tajemnicę kogoś z Twego bliskiego otoczenia. Będzie to dla Ciebie na pewno bardzo zaskakujące, ale nie działaj pochopnie. Zachowaj się, jak na dorosłego człowieka przystało i trzymaj język za zębami. Czeka Cię niezaplanowana podróż. Skorzystaj z tej okazji, bo pomoże Ci zająć myśli i odwrócić Twoją uwagę od tego, co Cię drażni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE