Reklama

Horoskop 14 - 20 października

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 14 - 20 października - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Odsapnijmy na moment od tego szumu wokół wyborów parlamentarnych. Zobaczmy, co zapisały nam gwiazdy na najbliższy tydzień.

Baran

Twoje wysiłki i wyrzeczenia opłacą się w tym tygodniu, bo bardzo zyskasz w  oczach swojego przełożonego. Jednak cały tydzień będzie nerwowy, a do tego będziecie z partnerem tak zapracowani, że znalezienie czasu dla siebie okaże się nie lada wyzwaniem. Niepotrzebnie też zechcesz rozpamiętywać dawne krzywdy. 

Byk

Musisz być bardziej krytyczny wobec nowych znajomych, bo któryś z nich może Cię wpędzić w nie lada kłopoty. Trudno będzie Ci się zmusić do prac domowych i porządków, na szczęście nikt nie zechce Cię teraz odwiedzać. Kwadratura Wenus zapewni Ci dużo energii, przestaniesz więc unikać ruchu, co przyniesie Ci same korzyści.

Bliźnięta

Przed Tobą nie najlepszy tydzień. Brak kogoś bliskiego da Ci się we znaki, a rozłąka sprawi, że zaczniesz się zastanawiać nad sensem tego związku. W pracy szykuje się sporo zamieszania, może okazać się, że trzeba wziąć na siebie nowe obowiązki. Do tego Twoja silna wola zostanie wystawiona na ciężką próbę, więc przestrzeganie diety nie będzie proste.

Rak

Nie dogadasz się ze Skorpionem, więc lepiej go unikaj, żeby nie stwarzać niepotrzebnych nieporozumień. Nadszedł już czas na porządki w szafie, letnie ubrania powinny pójść do odstawki na najbliższe pół roku. Zdecyduj się w końcu wyrzucić te jesienno-zimowe rzeczy, w które obrosłeś przez te wszystkie lata, a od razu poczujesz się lepiej. Szef zaskoczy Cię większymi wymaganiami. Sprostasz im, ale musisz się postarać i uzupełnić wiedzę.

Lew

Niektórzy członkowie rodziny mogą działać Ci na nerwy. Szczególnie źle zapowiada się  wizyta dawno niewidzianych krewnych. Możesz mieć problem z dotrzymaniem umów i obietnic, nie dawaj więc pochopnie nikomu słowa. Równie kiepsko w sprawach finansowych, dlatego nie inwestuj pieniędzy ani nie bierz pożyczek.

Panna

W tym tygodniu nie zabraknie Ci odwagi do zmian, więc możesz zechcieć skoczyć na głęboką wodę. Uważaj jednak, byś nie przeliczył się z zamiarami. Daruj sobie szarżowanie na drodze, bo może to skończyć się tragicznie. Panny w związkach mogą mieć trochę problemów, ale przekonają się, że po każdej burzy wychodzi słońce.

Waga

W stałych związkach możliwe drobne nieporozumienia, które mogą jednak przerodzić się w kłótnie, jeśli na czas nie wyjaśnicie sobie pewnych kwestii. Ten tydzień to dobry czas na wszelkie prace porządkowe i remonty. W pracy Twoje sprawy potoczą się szybciej i lepiej, niż się spodziewasz. Ciesz się więc i nie szukaj dziury w całym.

Skorpion

Niezapowiedziana wizyta pokrzyżować może Twoje towarzyskie plany. W pracy czeka Cię trudny okres, więc skup się na lepszej organizacji i nie wdawaj się w plotki i pogaduszki. Postaraj się zabezpieczyć własne interesy. Nie pożyczaj pieniędzy komuś, kto nie oddał Ci poprzedniego długu.

Strzelec

Zastanów się, czy pieniądze są najważniejsze w życiu i nie ulegaj wpływom innych, bo przez to możesz stracić coś, co jest o wiele cenniejsze. Mów głośno o swoich uczuciach, bo ktoś zaczyna w nie wątpić.Postaraj się spędzać jak najwięcej czasu z bliskimi. Dbaj o siebie podwójnie, bo wszystko wskazuje na choroby czające się za rogiem.

 Koziorożec

Niektórzy członkowie rodziny zaczną działać Ci na nerwy. Szczególnie źle znosić będziesz obecność wtrącających się krewnych. Czas na nowo ułożyć relacje, a  zrozumiesz, że nie warto pomagać tym, którzy nie potrafią tego docenić. Unikniesz kłopotów ze zdrowiem, o ile  będziesz o siebie dbać. Zacznij od zgłoszenia się na badania kontrolne.

Wodnik

Możesz zostać zasypany nie swoją robotą. Nie musisz się zgadzać na wszystko, bo wcale nie zyskasz tym sposobem szacunku otoczenia. W tym tygodniu Twoje życie towarzyskie może nieco kuleć. Może więc najwyższa pora, żeby spotkać się ze znajomymi, których od lat nie widziałeś?

Ryby

W tym tygodniu wielką przyjemność sprawią Ci spacery po bazarach czy targowiskach, bo będziesz prawdziwym mistrzem w tropieniu ofert. Uważaj jednak na portfel, bo łatwo możesz go przy tym stracić. W pracy uważaj, by nie narobić sobie wrogów nieprzemyślanymi uwagami. Nie komentuj zwłaszcza cudzej roboty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE