Reklama

Horoskop 12 - 17 listopada

Opublikowano:
Autor:

Horoskop 12 - 17 listopada - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć teoretycznie tydzień rozpoczął się wczoraj, to wszyscy żyjemy jeszcze długim weekendem. Czas wrócić do codziennych obowiązków, ale może przed tym dobrze wypić gorącą kawę lub herbatę i... przeczytać, co mają dla nas gwiazdy na najbliższy tydzień?

Baran

Zadbaj o swoje zdrowie i o samego siebie, bo nikt inny tego nie zrobi. Przestań też troszczyć się tak o sprawy innych. Możesz bowiem zawieść się na ludziach, których uważasz za swoich przyjaciół. Ten tydzień sprzyjać będzie nowym zamierzaniom: wybierz się więc w podróż, rozszerz kręg znajomych. Słońce doda Ci energii do życia.

Byk

W tym tygodniu musisz zachować daleko idącą ostrożność, jeśli chodzi o relacje z innymi ludźmi, szczególnie w kontaktach z urzędnikami. Słuchaj uważnie tego, co mówią do Ciebie Twoi bliscy, bo może przynieść Ci to dużo korzyści. Popołudnia poświęć na obcowanie z naturą, to pomoże Ci się odstresować i wyciszyć.

Bliźnięta

Ktoś może postawić Cię pod ścianą i próbować zmusić Cię do czegoś, na co nie masz ochoty. Nie musisz zawsze na wszystko się zgadzać, bo to wcale nie sprawi, że będziesz bardziej lubiany. Poczujesz chęć zmiany, więc nie wahaj się jej przeprowadzić. Już i tak zbyt długo siedzisz w jednym miejscu i czujesz się przez to nieszczęśliwy.

Rak

Nie wywracaj swojego życia do góry nogami. Choć czujesz się przytłoczony obowiązkami i masz wszystkiego dosyć, to zachowaj rozsądek. Chcesz porwać się z motyką na słońce.Wstrzymaj się jednak. Kiedy dokładnie przemyślisz wszystkie swoje problemy, może okazać się, że nie wszystko wygląda aż tak źle. Staraj się nie popaść w konflikt z bliską osobą, uszanuj jej poglądy zamiast forsować swoje.

Lew

W tym tygodniu przekonasz się niestety, że wszystko, co zrobisz, wróci do Ciebie. To, że kogoś niedawno skrytykowałeś i pochopnie oceniłeś, zemści się na Tobie w najmniej spodziewanym momencie. Postaraj się więc zatrzeć złe wrażenie, przeproś i na drugi raz zachowaj swoje zdanie dla siebie, szczególnie jeśli nie znasz wszystkich faktów. 

Panna

Słuchaj uważniej ludzi, którzy Cię otaczają. Możesz się zdziwić tym, jakie zdanie mają o Tobie inni. W życiu osobistym czeka Cię poważny kryzys. Zaczniesz się zastanawiać nad sensem swojego związku. Zastanów się jednak dwa razy, zanim podejmiesz pochopne decyzje, których potem możesz bardzo żałować. 

Waga

W tym tygodniu wyjdź w końcu z domu. Praca i obowiązki to nie wszystko, musisz zrobić coś dla siebie, a znajomości, które nawiążesz, mogą okazać się bardzo korzystne w przyszłości. W relacjach z najbliższymi możliwe ciężkie chwile i ciche dni. Nie daj jednak ponieść się emocjom, tylko wyżyj się, uprawiając sport albo idąc na szybki spacer. 

Skorpion

Sprawy finansów teraz będą Ci spędzać sen z powiek. Okaże się bowiem, że niespodziewane wydatki bardzo Cię zaskoczą i zdasz sobie sprawę, że ostatnio wydawałeś o wiele za dużo. Na szczęście otworzą się przed Tobą nowe możliwości zdobycia dodatkowych funduszy. Uważaj jednak przy tym, by nie przesadzić z pracą, bo ucierpi na tym Twoje zdrowie. 

Strzelec

Ważny tydzień, jeśli chodzi o relacje rodzinne. Ostatnio oddaliliście się nieco od siebie i potrzeba będzie trochę nad nimi popracować. Wspólne wyjście czy popołudnie spędzone razem bez telewizora i komputera bardzo wam pomoże. Możesz poświęcić więcej czasu rodzinie, bo w pracy wszystko idzie jak z płatka. Pod koniec tygodnia staniesz przed ważną decyzją. 

Koziorożec

Ten tydzień zacznie się od ważnego wydarzenia w życiu zawodowym, rozmowy z szefem. albo przydzieleniem trudnego zadania. Atmosfera będzie ciężka, a współpracownicy niekoniecznie będą chętni do współpracy. Tylko szczera rozmowa pomoże rozwiązać sytuację. Za dużo ostatnio trenowałeś i się nadwyrężałeś, za co zapłacisz teraz bólem i wizytami u lekarza. 

Wodnik

Choć wydaje Ci się, że wszystko  pozytywnie się układa, to uważaj na podstępnych ludzi. Może okazać się, że ktoś czyha na twoje potknięcie bardziej, niż ci się wydaje. Za to w życiu osobistym sielanka. Czas poświęcony na pielęgnowanie związku teraz procentuje. 

Ryby

Ten tydzień przyniesie poprawę w sprawach finansowych. Możesz mieć nawet szczęście w jakichś grach losowych. Musisz uważać na zdradliwą pogodę. Wychłodzenie może szybko skończyć się infekcją, z którą długo będziesz mieć kłopot.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE