Reklama

Grzegorz Braun ostro komentuje próbę zmiany terminu wyborów w Rzeszowie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FB Grzegorz Braun

Grzegorz Braun ostro komentuje próbę zmiany terminu wyborów w Rzeszowie!  - Zdjęcie główne

Grzegorz Braun | foto FB Grzegorz Braun

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Data przyspieszonych wyborów prezydenckich w Rzeszowie pewnie ulegnie zmianie. Jeden z kandydatów, poseł Grzegorz Braun, szybko skomentował całą sytuację. - Przedłużenie stanu bezkrólewia nie jest korzystne dla miasta - mówi, ale to ta łagodniejsza część jego wypowiedzi.

To o czym mówiło się od kilku tygodni stanie się faktem. Już wkrótce zostanie zmieniony kalendarz przyspieszonych wyborów prezydenckich w Rzeszowie! Zamiast 9 maja wybory mają się odbyć w czerwcu. Całą sytuację skomentował kandydat Konfederacji - poseł Grzegorz Braun.

CZYTAJ TAKŻE:

Obóz Zjednoczonej Prawicy zasłania się pandemią koronawirusa, ale według jednego z liderów Konfederacji powód zmiany terminu wyborów jest inny.

- Ustami rzecznika rządu warszawskiego zakomunikowano nam, że władza nosi się z zamiarem odwołania wyborów, skasowania terminu głosowania i odłożenia w czasie aktu wyborczego, nie wiadomo na kiedy: na lato, jesień czy na w grudniu po południu, a może na święty nigdy, jak to się po staropolsku mówiło. My damy radę. My nawet, prawdę mówiąc, skorzystamy na tej prolongacie ewentualnej kampanii, ponieważ będziemy mieli rozłożoną w czasie możliwość równoważenia nierównowagi sił, jaka jest między naszym skromnym komitetem, naszą formacją, a naszym przeciwnikiem, który - jak państwo to widzicie - w przestrzeni publicznej dysponuje, zdawałoby się, niespożytymi siłami do tego, ażeby tę kampanię prowadzić. Niestety dla mieszkańców, a oni są tutaj najważniejsi, przełożenie wyborów to zła informacja, bo przedłużenie stanu bezkrólewia nie jest korzystne dla miasta.

- dodaje Braun.

- Wzywamy do tego, ażeby nie uniemożliwiać rzeszowianom zakomunikowania ich wyboru. Proszę nie ważyć się przekładać te wybory, skoro już ta kampania się rozpoczęła. Skoro już są w toku te rozgrywki, te zawody, to proszę nie zmieniać reguł gry w trakcie jej trwania! Czy rząd planuje fałszerstwo wyborcze? Proszę nie kombinować, nie kręcić, nie popełniać kolejnych szachrajstw.

- mówi Grzegorz Braun.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy