Reklama

OFICJALNIE: Rzeszów będzie wybierał prezydenta w innym terminie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

OFICJALNIE: Rzeszów będzie wybierał prezydenta w innym terminie! - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów To o czym mówiło się od kilku tygodni stanie się faktem. Jest nowa data wyborów w Rzeszowie.

Od kilku tygodni trwały spekulacje: czy wybory w Rzeszowie odbędą się 9 maja? Rekomendacje Głównego Inspektora Sanitarnego wskazują, że nie ma na to szans!

- Pomimo tendencji schyłkowej trzeciej fali zachorowań na SARS-CoV-2 oraz prognozy poprawy sytuacji w najbliższych tygodniach, ciągle należy brać pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację i ryzyko wzrostu zachorowań - w szczególności pod kątem pojawiania się nowych wariantów koronawirusa. Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną w kraju, obostrzenia zdejmowane są ostrożnie, po gruntownej analizie epidemiologicznej w zestawieniu z sytuacją społeczno-ekonomiczną w kraju. W opinii Głównego Inspektora Sanitarnego przedterminowe wybory samorządowe należy przełożyć z powodu wciąż nieustabilizowanej sytuacji epidemicznej. Zalecanym rozwiązaniem jest przełożenie wszelkich przedsięwzięć wyborczych na drugą dekadę czerwca 2021 r.

- czytamy w komunikacie Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zgodnie z opublikowanym przez Rządowe Centrum Legislacji projektem rozporządzenia nowa data przedterminowych wyborów na prezydenta Rzeszowa to 13 czerwca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy