Reklama

WYBORY W RZESZOWIE: Grzegorz Braun obiecuje... "Strefę Wolną od Lockdownu"! [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

WYBORY W RZESZOWIE: Grzegorz Braun obiecuje... "Strefę Wolną od Lockdownu"! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Grzegorz Braun | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Wybory samorządowe zawsze rządzą się swoimi prawami. Mamy wtedy wysyp obietnic o których potem wielu wybranych zapomina. Kandydat na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun z Konfederacji nie żartuje, bo każdy zna jego stosunek do obostrzeń w gospodarce, a zatem w przypadku zwycięstwa ogłosi stolicę Podkarpacia "Strefą Wolną od Lockdownu"!

Podczas konferencji prasowej kandydat Konfederacji na prezydenta Rzeszowa,Grzegorz Braun, od razu powiedział co myśli o obostrzeniach i zamkniętej gospodarce: "Moje zobowiązanie wyborcze - pierwszego dnia urzędowania w Ratuszu proklamuję Strefę Wolną od Lockdownu!"

CZYTAJ TAKŻE:

- Za tą proklamacją pójdą praktyczne działania: te które leżą w sferze kompetencji prezydenta miasta. Pierwszego dnia po swoim wyborze wezwę dyrektorów wszystkich szkół i placówek edukacyjnych, opiekuńczych, tych zależnych od miasta, do tego żeby wrócili do normalnej pracy. Szkoły, wszystkie obiekty sportowe i rekreacyjne powinny natychmiast wrócić do normalnego funkcjonowania. To jest przecież wielka niegospodarność, wielkie marnotrawstwo, by te obiekty świeciły pustkami. Natomiast Straż Miejska ma monitorować sytuację i dbać o to, by żaden pracodawca, przedsiębiorca i żaden klient, żeby nie był przez nikogo nękany, straszony, molestowany, prezydent miasta ma być natychmiast powiadomiony o każdym przypadku dezorganizowania pracy i rekreacji w mieście Rzeszowie, po to, żeby to urząd prezydencki wziął na siebie ewentualne dochodzenie prawa i przepraszam za słowo, sprawiedliwości, w tym zakresie. 

- powiedział Grzegorz Braun.

Polityka lockdownu tylko szkodzi. Według wyliczeń posła Brauna spowodowała 30-procentowy wzrost samobójstw wśród dzieci i młodzieży, więcej o 100 tysięcy zgonów oraz w pierwszym kwartale tego roku rekordową liczbę upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Wybory w Rzeszowie mają się odbyć 9 maja. Miejska Komisja Wyborcza w Rzeszowie zatwierdziła start czterech kandydatów na prezydenta Rzeszowa. Są nimi: Ewa Leniart z komitetu Wspólny Dom Rzeszów, Grzegorz Braun z Konfederacji oraz Konrad Fijołek z komitetu Rozwój Rzeszowa 2.0  i Marcin Warchoł z komitetu Marcin Warchoł Tadeusz Ferenc – dla Rzeszowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy