Reklama

GORĄCY TEMAT: Dr Włodzimierz Bodnar: - Nikomu nie zależy na leczeniu! Na taką pandemię czekano wiele lat! [WIDEO]

Opublikowano: pon, 29 mar 2021 17:46
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

GORĄCY TEMAT: Dr Włodzimierz Bodnar: - Nikomu nie zależy na leczeniu! Na taką pandemię czekano wiele lat! [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przemyski lekarz, specjalista chorób płuc Włodzimierz Bodnar napisał gorzki list, w którym wypunktował jak fatalnie nasze rząd walczy z pandemią koronawirusa i dlaczego ta pandemia ma trwać i trwać.

Trwa medialny spór czy amantadyna może być ratunkiem w walce z pandemią koronawirusa. Dr Włodzimierz Bodnar z Przemyśla cały czas wymienia swoje uwagi z osobami publicznymi - dziennikarzami największych stacji telewizyjnych, a ostatnio nawet z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim.

CZYTAJ TAKŻE:

Na pewno przyczyną tej dyskusji jest pojawienie się na na YouTube dokumentu autorstwa posła Konfederacji Grzegorza Brauna zatytułowanego "dr Bodnar. Komu przeszkadza amantadyna".

Jaki był tego efekt? Negacja leczenia COVID-19 amantadyną w telewizji publicznej. W głównym wydaniu "Wiadomości" dyskredytuje się leczenie amantadyną powołując się na "apel lekarzy". By pod żadnym pozorem jej nie stosować ze względu na jej toksyczność. Adam Niedzielski również powtarza te słowa i wymijająco odpowiada w wywiadach na temat amantadyny. Dodatkowo twierdzi, że to ogromne nieszczęście, że ludzie leczą się amantadyną i przez takie leczenia trafiają w ciężkim stanie do szpitala.

Oto co ministrowi napisał Włodzimierz Bodnar:

"Panie Ministrze, mam ogromną prośbę. Proszę się pochwalić, jakie Pan leczenie obecnie rekomenduje i czy Polacy mają faktycznie dostęp do lekarza. Jak Pan pomógł Polakom, którzy nie brali żadnych leków (zgodnie z rekomendacjami) i czekali na Pana pomoc, by w końcu umrzeć w szpitalu. Lub po cichu, w samotności i żalu w swoim domu. Nie otrzymując żadnej pomocy. Jedyne co Państwo zrobili to nałożenie na nich kwarantanny, nasyłanie służb sanitarnych i policji w celu ich pilnowania. Wytworzono strach, by nie mogli opuścić domu pod żadnym pozorem, bo grozi im wysoka kara. Tu muszę przyznać, że cel został osiągnięty. Chorzy boją się wyjść do lekarza, który i tak zamknął przed nimi drzwi przychodni, tracą zdrowie i w konsekwencji życie. Czego efektem jest dzienny licznik "zgonów", który tak szczytnie jest publikowany? (...)

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko powiedzieć publicznie, że w naszym kraju ani na całym świecie mało komu zależy na leczeniu ludzi chorych na COVID-19. Podawanie ciągle statystyk o liczbie zgonów i zachorowań na COVID-19 jest jedynym i najważniejszym argumentem do zamknięcia wszystkiego. W tym całej gospodarki, bo przecież ludzie umierają. A jak wygląda leczenie, dostęp do służby zdrowia – wielu z nas może przekonać samemu.

Miałem jeszcze złudzenia, że uda się pokazać, że choroba jest łatwa do leczenia i mimo wielu świadectw skutecznego wyleczenia amantadyną nic nie mogę zrobić. Spotkałem się z komentarzami, że sam mogę zrobić badania kliniczne i udowodnić skuteczność. Niestety, według prawa, osoba prywatna, ani przychodnia nie może zgodnie z przepisami takich badań prowadzić – tak wynika z procedur Komisji Bioetycznej. Można posunąć się dalej z wnioskami, że tutaj wcale nie chodzi o leczenie.

ZOBACZ TAKŻE:

Zamyka się wszystko dla naszego dobra. Wprowadza się dalsze zakazy i niszczy wszelkie przedsiębiorstwa, tracicie wszystko. Już za chwilę (o ile już nie teraz w części przypadków) nie będzie do czego wracać. Zniknie wszelka przedsiębiorczość. Pozostaną jedynie wielkie korporacje i drobni rzemieślnicy, którzy będą na ich łasce. To w zasadzie już się dzieje. Wystarczy spojrzeć na Europę. Klasa średnia przestała istnieć w zaledwie rok, w Hiszpanii jej poziom spadł do tego z 1990. Czyli 30 lat dobrobytu.

Ja, jako obywatel tego kraju nie zgadzam się z taką polityką. Apeluję jeszcze raz o głos rozsądku. Apeluję w szczególności do mojej grupy zawodowej – do LEKARZY. Obecnie zamknięte przychodnie, to tylko przyczółek do dalszych zmian. To wystarczy, by posunąć się dalej, aby Was można było zamknąć raz na zawsze a średni wiek lekarzy rodzinnych to 60-65 lat. Mogą być wprowadzane coraz to nowe regulacje, których finalnie przychodnie nie będą w stanie spełnić. Na przykład świadczeń kompleksowych, czy obowiązek podlegania pod inne jednostki. Brzmi nieprawdopodobnie? O tym już się mówiło rok temu.

Dziwię się więc grupie zawodowej lekarzy, która jest tak zastraszona. Obudźcie się, bo za chwilę nikt z Was nic nie będzie mieć do powiedzenia. Zaczniecie pracować w korporacjach. Będziecie mieć do wyboru tylko jeden zakład. I aby pracować gdzie indziej, będziecie musieli uzyskać na to zgodę. I nie, nie utrzymacie się z gabinetów prywatnych, bo nie będzie Was stać na konkurencję z korporacją – popatrzcie na inne branże. Jeśli teraz nie pomożecie innym, to w przyszłości nikt Wam nie będzie w stanie pomóc. Otwórzcie się, zacznijcie leczyć pacjentów. To pomoże w pokonaniu tej sztucznie utrzymanej pandemii.

ZOBACZ TAKŻE:

Na taką pandemię czekano wiele lat. Ma ona trwać i trwać. Bo jest to jeden ze sposób na utrzymanie wysokiej inflacji, przez co Państwa sztucznie zaniżają swój dług PKB. Kosztem Waszych oszczędności (w tym ujemne stopy procentowe), które topnieją w oczach i tracą w ten sposób na wartości. Jednocześnie następuje przejmowanie za bezcen wiele gałęzi gospodarki, za dodrukowane wcześniej pieniądze. Zyskują banki i wielkie korporacje, zaś całe majątki tracą średnie i małe firmy oraz jednostki.

Dlatego apeluję do Polskiego Rządu o racjonalne i mądre podejście, nie uleganiu presji międzynarodowej i dyrektywom, które nikomu nie służą a przyczyniają się do zniszczenia naszej gospodarki!

Nie łudźcie się, że cokolwiek zostanie otwarte. Że zaczną ponownie uczyć dzieci w szkołach, czy przestaną ograniczać dostęp, choćby do kościoła. Zresztą za chwilę i tak zostaną puste. Kwestia czasu, kiedy i tak Was zlicytują nie zostawiając Wam niczego, zgodnie z prawem!" - przeczytaj wszystko TUTAJ>>

Na koniec polecamy wszystkim ten tekst i mamy odpowiedź - "Gdyby mnie posłuchano..."

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (13)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 10 miesięcy temu | ocena +7 / -1

  brrrr

  nie no lockowny, reżim, maseczki, i szczepionki są SUUPER! działąj ekstra! tak super odciazyly sluzbe zdrowia ze mimo to iz od pazdziernika 2020 czyli przez pol roku ciaglego lockdownu, maseczek i 3 miesiecy szczepien mimo zaszczepioenia ponoc 99% medykwó tak nam odciazyl isluzbe zdrowia ze ***** ZAMKNELI całkowicie! odwolywanie zabiegow planowych ... Rozwiń

 • 10 miesięcy temu | ocena +4 / -1

  Waldemar

  Amatandyna,wg. rządzących w m.zdrowia jest nie sprawdzona, natomiast szczepienie specyfikiem astra sprawdzają nasi geniusze nadzwyczajnie szybko,na początku mówiono że jest sprawdzona na populacji do 50-roku życia, następnie do 60-roku życia obecnie dla znacznie starszych roczników proponuję ten i tylko ten specyfik,,,,,czy mam rozumieć że wykonali... Rozwiń

  • 10 miesięcy temu | ocena +2 / -0

   Pamela

   Amantadyna Uratowała mi życie !

 • rok temu | ocena +3 / -3

  Grzegorz Bakuliński

  Szanowni, Umiłowani, Stwierdzam, że DYREKTOR MA OBOWIĄZEK ZORGANIZOWAĆ ZAJĘCIA W SZKOLE jeżeli uczeń nie ma możliwości realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Więcej o podstawie takiego działania i treści wniosku znajdziesz na moim blogu.

 • rok temu | ocena +3 / -1

  Grzegorz Bakuliński

  Myślimy, że nie ma żadnego czynnika naturalnego który w ciągu ostatnich kilku miesięcy powodował zwiększenie śmiertelności. Zwiększona śmiertelność to wynik antropopresji na słabsze i mniej odporne osobniki populacji ludzi na Ziemi którzy dożyli ponadnormatywnego wieku w stosunku do warunków biologicznej samodzielności.

 • rok temu | ocena +10 / -6

  Amantadyna

  Bardzo żałuję że pan Bodnar ma rację Jako potwierdzenie tego o czym mówi pan doktor polecam wywiad z panią Catherine Austin Fitts. W odpowiedzi na jeden z komentarzy: Tak, pan Bodnar stał się ekonomistą bo niestety w całym tym co-zwidzie chodzi TYLKO o kasę. Jesteśmy w samym środku wojny amerykańsko-chińskiej i nawet o tym nie wiemy a jeśli wiemy ... Rozwiń

 • rok temu | ocena +4 / -39

  ohoho

  ohohoho Pan doktor teraz został ekonomistą.

  • rok temu | ocena +12 / -0

   dwulufka

   Lekarze umieją bardzo dobrze robić i liczyć pieniądze, medycyna to ogromny biznes bazujący w lwiej części na publicznych pieniądzach. Jeżeli mówi człowiek który siedzi w tym, to wie co mówi bo zna mechanizmy od podszewki.

  • rok temu | ocena +24 / -3

   Inka

   Lekarz leczy ale niestety tylko dr Bodnarowi zależy na zdrowiu Polaków. Lekarz, który widzi cień nadziei na wyleczenie pacjenta powinien terapie wdrożyć, a nie patrzeć z zimną krwią jak pacjent umiera nie robiąc nic... a niestety takich lekarzy jest u nas 95%.. Panie dr Bodnar zaopatrzyłam siebie i rodzine w chlorowodorek amantadyny, w razie chorob... Rozwiń

   • 10 miesięcy temu | ocena +2 / -0

    Gr

    Pani Inko jak dotrzeć do doktora? Potrzebuję pomocy . Pozdrawiam Grażyna

  • rok temu | ocena +18 / -3

   trollkiller

   Ohoho a Ty pisowskim trolem

 • rok temu | ocena +26 / -1

  narodowcy

  Teraz już wiecie , kto rządzi Polską . Tylko to nie dociera do wielu ludzi. .To tzw. mechanizm wyparcia.

 • rok temu | ocena +29 / -1

  echo

  Za granicą dokładnie taka sama sytuacja jest z iwermektyną, lekiem przeciwpasożytniczym (w Polsce tylko wersje weterynaryjne) , który też się okazał skuteczny w leczeniu Covid.