Reklama

Dary Orkiestry Jurka Owsiaka

Opublikowano:
Autor:

Dary Orkiestry Jurka Owsiaka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Oddziału Noworodków, Wcześniaków i Patologii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu trafiły urządzenia medyczne przekazane przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała kolejny raz dla tarnobrzeskiego Szpitala Wojewódzkiego. Oddział Noworodków został doposażony w nowoczesny aparat USG.

Wśród otrzymanego sprzętu znalazły się także: 3 pompy strzykawkowe, pompa objętościowa, kardiomonitor do monitorowania funkcji życiowych noworodków, dwa pulsoksymetry stacjonarno–transportowe (obserwacja wad wrodzonych serca), dwa ciepłe gniazdka służące do ogrzewania noworodków po porodzie. Ponadto stanowisko do resuscytacji noworodka, pulsoksymetr, waga, czujnik temperatury. Stanowisko to pozwala personelowi zapewnić najmniejszym pacjentom tarnobrzeskiego szpitala bezpieczeństwo i komfort w pierwszych chwilach życia.

Dzięki sprzętowi medycznemu przekazanemu przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oddział Noworodków, Wcześniaków i Patologii Noworodka jest jednym z lepiej wyposażonych w regionie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE