Reklama

91-latek wszczął awanturę na GERIATRII. Musiała interweniować POLICJA

Opublikowano:
Autor:

91-latek wszczął awanturę na GERIATRII. Musiała interweniować POLICJA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To zdecydowanie niecodzienny przypadek. 91-letni mężczyzna wszczął awanturę na oddziale geriatrycznym w Jaśle. Nie mógł się uspokoić, policja musiała zainterweniować.

91-latek sterroryzował służbę zdrowia

W poniedziałek, 4 maja do KPP w Jaśle wpłynęło zgłoszenie o... awanturującym się 91-letnim mężczyźnie na oddziale geriatrycznym! Starszy pacjent był niezwykle agresywny, wulgarnie odnosił się do policji i personelu medycznego. Dlaczego? Chcąc wyjaśnić sprawę, skontaktowaliśmy się z jasielskimi mundurowymi.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, z którego wynikało, iż mężczyzna na tym oddziale jest agresywny. Personel medyczny nie mógł sobie nim poradzić, w związku z tym na miejsce pojechali policjanci. Mężczyzna stał przy rejonie drzwi, przy wejściu na oddział. Zachowywał się agresywnie, był pobudzony, negatywnie odnosił się do policjantów, przytrzymał drzwi. Policjanci przy użyciu siły fizycznej, weszli do środka i obezwładnili mężczyznę. Po tej interwencji 91-latek się uspokoił, nie prowadzimy w tej sprawie żadnego postępowania z tego względu, że nikomu nic się nie stało, nie było żadnego zagrożenia, a personel medyczny nie wniósł żadnych zastrzeżeń. Potraktowane jest to jako asysta przy obezwładnieniu agresywnego pacjenta. 

- podaje nam podkomisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy KPP Jasło.

Agresywne zachowanie na jasielskiej geriatrii - choroba?

Mężczyzna nie był pod wpływem żadnych substancji ani alkoholu. Dlaczego zachowywał się w taki sposób? Nie wiadomo. Być może jest to wynik jakiejś choroby - nie przeprowadzano w tym kierunku jednak szczegółowych wyjaśnień. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE