Reklama
Główna
Najnowsze
Logowanie
Kobiety w mundurze. W Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej pracuje ich ponad 700 [ZDJĘCIA, WIDEO]
Serial "Wataha” wraca do telewizji. Kiedy będzie emitowany pierwszy odcinek?
Na pierwszej linii - funcjonariuszki z bieszczadzkiej straży granicznej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Czworonogi ze Straży Granicznej. Tak wygląda ich praca [WIDEO, ZDJĘCIA]
Próbował popełnić samobójstwo
Nowoczesne wieże obserwacyjne na granicy Polski z Ukrainą [NAGRANIE VIDEO]
Turek próbował przedostać się do Niemiec 39-letni obywatel Turcji został zatrzymany przez Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej. Mężczyzna uciekł przed żoną i chciał przedostać się do Niemiec. (...)
Gruzin próbował wjechać do Polski jako Belg Strażnicy graniczni zatrzymali 33-letniego Gruzina, który miał zakaz wjazdu do Unii Europejskiej. Mężczyzna podawał się za Belga i chciał dojechać do Hiszpanii. (...)
Czeczeni próbowali wjechać do kraju jako uchodźcy W Medyce (powiat przemyski) funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali grupę Czeczenów, którzy podawali się za uchodźców. (...)
Turecka ciężarówka zatrzymana w Medyce Strażnicy graniczni na przejściu w Medyce (powiat przemyski) wstrzymali wjazd obywatela Turcji. Jak się okazało - ciężarówka prawdopodobnie została skradziona. (...)