Teraz
+22°
Główna
Najnowsze
Logowanie
03:00
+21°
06:00
+25°
Poznaliśmy program 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. MAFIA na scenie
Stowarzyszenie Anielskie Grajki z Jadachów i wolontariusze z Nowej Dęby wykonują świece okopowe dla żołnierzy z Ukrainy. Sprawdź, jak możesz pomóc [ZDJĘCIA, WIDEO]
31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Impreza ponownie na Placu Bartosza Głowackiego. Poznaj wykonawców, a także miejsca, gdzie już możesz wrzucić pieniądze do puszki
6-osobowa rodzina z Podkarpacia potrzebuje pomocy. W ich domu wybuchł pożar. Trwa zbiórka pieniędzy
Kolejny raz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na Podkarpaciu [WIDEO] 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Grają dla wszystkich — małych i dużych. Rejestracja Sztabów 31. Finału WOŚP wystartowała już w październiku, a od listopada mogą zgłaszać się wolontariusze. (...)
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Rusza nabór wolontariuszy. To oni są głównymi bohaterami całej akcji [ZDJĘCIA] Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy – oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą (...)
Kolejarze przygotowani do zimy. Kilkanaście tysięcy osób gotowych do pomocy Stały monitoring sieci kolejowej, bieżąca informacja pasażerska, dostosowane do warunków zimowych wagony, zespoły szybkiego reagowania i sprzęt PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. do odśnieżania torów – tak kolejarze przygotowali się do zimy. PLK SA oraz przewoźnicy ustalili zasady współpracy w (...)
Zostań Świętym Mikołajem podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie Publikują listy do świętego od podopiecznych domu pomocy i zachęcają klientów do akcji "Ty też możesz zostać św. Mikołajem". Piękna inicjatywa sklepu Groszek w Nowej Dębie. (...)
Podkarpacka policja publikuje zdjęcia i prosi o pomoc! Znasz tego mężczyznę? Policjanci z przemyskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2022 roku około godziny 19 na ulicy Sanockiej przy wejściu na kładkę w Przemyślu. (...)
Niedziela handlowa już 28 czerwca. Potem czeka nas bardzo długa przerwa od zakupów
Przed nami najgorsza faza upałów. Synoptycy wskazali datę, kiedy nadejdą burze i ochłodzenie
Kierowcy muszą mieć się na baczności Na Podkarpaciu pojawią się nowoczesne fotoradary
A może konsorcjum