Reklama

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Gorące licytacje na scenie, muzyczne występy i sztab w akcji [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Pomagamy Mimo chłodu na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu zgromadziła się liczna grupa osób, która wzięła udział w licytacjach na scenie, a także świetnie bawiła się na koncertach. Zobaczcie zdjęcia.

Kulminacyjnym momentem 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy były występy artystyczne oraz licytacje na scenie. Tarnobrzeżanie mogli się bawić w rytmach takich zespołów, jak: StrefaJazz, Natalia Ciecierska, ODS, tancerze z Akademii Tańca Art Dance Marta Bednarska oraz MAFIA.

Tradycyjnie już ogromnym zainteresowaniem cieszyły się sceniczne licytacje. Absolutne hity to: złote serduszko WOŚP - 1500 zł, koszulka Siarki Tarnobrzeg - 500 zł, voucher na dziesięć koncertów na Wichrowym Wzgórzu dla dwóch osób - 1000 zł. Ogółem w ten sposób zebrano blisko osiem tysięcy złotych. Według stanu na godzinę 19 w Tarnobrzegu zebrano 74 tysiące 298 złotych. Najmłodszy wolonatriusz miał 9 miesięcy, a najstarszy 85 lat.

Podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane są pieniądze na sprzęt, który pomaga ratować życie chorym na sepsę. W Polsce, ze względu na brak krajowego rejestru, nie istnieją wiarygodne dane na temat zapadalności na sepsę, co znacznie utrudnia działania mające na celu jej zapobieganie i zwalczanie. Z danych Narodowego Funduszu Zdrowia analizowanych przez NIK wynika, że liczba dorosłych hospitalizowanych w Polsce z powodu sepsy wynosi około 20 tysięcy rocznie, jednak wartość ta na pewno jest niedoszacowana.

Zobaczcie zdjęcia z części koncertowej oraz licytacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy