Reklama

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Zobaczcie ujęcia z FRAM Wozowni oraz Placu Bartosza Głowackiego [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Pomagamy W niedzielę, 29 stycznia, rozpoczął się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie pierwsze ujęcia z Tarnobrzega. Tak wyglądał koncert we FRAM Wozowni i nie tylko.

Podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane są pieniądze na sprzęt, który pomaga ratować życie chorym na sepsę. W Polsce, ze względu na brak krajowego rejestru, nie istnieją wiarygodne dane na temat zapadalności na sepsę, co znacznie utrudnia działania mające na celu jej zapobieganie i zwalczanie. Z danych Narodowego Funduszu Zdrowia analizowanych przez NIK wynika, że liczba dorosłych hospitalizowanych w Polsce z powodu sepsy wynosi około 20 tysięcy rocznie, jednak wartość ta na pewno jest niedoszacowana.

 

W Tarnobrzegu finałowe granie rozpoczęło się w sobotę, 28 stycznia, od projekcji filmu o 30 latach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. W niedzielę na dobry początek odbył się koncert we FRAM Wozowni, a tam można było podziwiać występy tancerek ze Studia Tańca i Ruchu FRAM. W Klubie Fitneska miał miejsce Bal Karnawałowy, a na Placu Bartosza Głowackiego jeszcze przed koncertami rozpoczął się WOŚP-owy Kiermasz Misz Masz i Kiermasz Ciast.

- Na ulicach Tarnobrzega kwestuje 200 wolontariuszek i wolontariuszy - mówi Michał Bartyzel ze Sztabu WOŚP w Tarnobrzegu.

Do godziny 16 tarnobrzeski Sztab WOŚP informuje, że zebrano 28 tysięcy 752 złote. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy