Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

Zwycięska passa Siarki Tarnobrzeg trwa w najlepsze! Tak cieszyli się po ograniu Orląt [ZDJĘCIA, KIBICE, RADOŚĆ W SZATNI] - Zdjęcie główne
Zobacz
132
zdjęć

foto Grzegorz Lipiec

Udostępnij na:
Facebook
Sport Siarka Tarnobrzeg z kolejną wygraną! Świetne zakończenie majówki w Tarnobrzegu.

Siarka Tarnobrzeg odniosła kolejną już wysoką wygraną w tym sezonie trzeciej ligi. Tym razem okazała się lepsza od Orląt Radzyń Podlaski. To już czternasty mecz bez porażki w wykonaniu ekipy prowadzonej przez Dariusza Kantora. Siarka Tarnobrzeg zaserwowała dwa szybkie trafienia już w pierwszej części meczu. W 35. minucie Kamil Orlik precyzyjnie zagrał do Kosei Iwao, który pewnym uderzeniem z piątego metra nie dał szans golkiperowi przeciwników. Chwilę później Orlik znowu zaskoczył obrońców, wysyłając precyzyjny strzał zza pola karnego, którego nie wybronił bramkarz Orląt. Wynik spotkania w samej końcówce drugiej połowy ustalił Dawid Lisowski.

Chciałbym pogratulować chłopakom okazałego zwycięstwa, bo wygraliśmy, myślę że w dobrym stylu, wynikiem 2:0 w pierwszej połowie. Uważam, że wykonaliśmy bardzo dobrą pracę. W drugiej połowie również czuliśmy presję, ponieważ wiedzieliśmy, że wynik 2:0 może wprowadzić fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Każda stracona bramka lub sytuacja dla przeciwnika może wpłynąć na naszą nerwowość, dlatego staraliśmy się utrzymać koncentrację. Mimo że nie udało się nam zdobyć trzeciej bramki szybciej, wychodziliśmy dobrze spod pressingu i skutecznie odbieraliśmy piłkę.

- mówił na pomeczowej konferencji trener Dariusz Kantor.

Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 (2:0)
Bramki:
1:0 Kosei Iwao 35'
2:0 Kamil Orlik 37'
3:0 Dawid Lisowski 89'

WIĘCEJ PIŁKARSKICH RELACJI Z WEEKENDU 4-5 MAJA:

Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć z meczu, atmosfery na trybunach, a także radości piłkarzy w szatni.