Autor: | Zdjęcie: Jakub Barabasz

Klasa B: Emocje w Ocicach. Koniczynka wygrywa z LZS-em Krzątka w majówkowy weekend [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
74
zdjęć

Koniczynka Ocice - LZS Krzątka | foto Jakub Barabasz

Sport W 20. kolejce Klasy B Koniczynka Ocice gościła u siebie LZS Krzątka. Majówkowa rywalizacja dostarczyła emocji, którą w słonecznej aurze zdecydowało się obserwować grono kibiców Koniczynki, jak i LZS-u.

Koniczynka Ocice cały czas jest w grze o awans do Klasy A. W sobotnie majówkowe popołudnie gościłą u siebie drużynę środka tabeli - LZS Krzątka. Koniczynka chciała zrewanżować się drużynie z Krzątki za jesienną porażkę 4:1 w wyjazdowym spotkaniu. Podczas wiosennej rywalizacji była ona jednak stroną dominującą i zdołała wziąć rewanż za tamto spotkanie.

Koniczynka otworzyła wynik sptkania po niespełna 20 minutach gry, kiedy to Marcin Piątek w sytuacji sam na sam pokonał golkipera LZS-u. Kilka minut później gospodarze cieszyli się po golu z dystansu Seifa Dieba. 34 minuta przyniosła bramkę na 3:0, którą zdobył ponownie Marcin Piątek. Tuż przed przerwą goście zdołali strzelić gola na 3:1. Wtedy przelobowany został bramkarz z Ocic. Po zmianie stron kolejną bramkę dołożył Seif Dieb. Piłkarze z Krzątki odpowiedzieli jednak błyskawicznie. Przyjezdni nie zdołali już więcej sforsować defensywy Koniczynki, a gospodarze w ostatniej akcji meczu ustalili wynik spotkania na 5:2. Bramkę z główki zdoybł Seif Dieb, który skompletował hat-trick.

Za tydzień Koniczynkę czeka kolejny pojedynek z drużyną ze śrdoak tabeli, a będzie nią LZS Tarnowska Wola (wyjazd). Następny mecz w Ocicach odbędzie się dopiero w weekendzie 25-26 maja. Wtedy rywalem Koniczynki będzie również walczący o awans OKS Wielowieś. Zespół z Krzątki czeka teraz natomiast domowy mecz z Płomieniem Trześń.