Reklama

Sukces akcji #MuremZaStalą [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Sukces akcji #MuremZaStalą [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Piłkarska Spółka Akcyjna Stal Stalowa Wola przygotowała pakiet korzyści dla kibiców, którzy przed rundą wiosenną nabyli karnet na domowe mecze drugoligowych piłkarzy. Pełen sukces akcji.

21.05:

Pełen sukces akcji #MuremZaStalą. Liczba zwróconych karnetów to raptem 12. Kibice pokazali, że w tym trudnym czasie koronawirusa można na nich polegać. Tym bardziej, że zbliżające się mecze o mistrzostwo drugiej ligi, które będą rozgrywane bez kibiców nie przyniosą zysku do klubowej kasy.

9.05:

Pandemia koronawirusa wstrzymała rozgrywki piłkarskiej drugiej ligi. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań do rozgrywki szczebla centralnego powinny być wznowione na przełomie maja i czerwca. Dlatego też działacze Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola przygotowali pakiet udogodnień dla posiadaczy karnetów na domowe mecze Stalówki przy Hutniczej. Szczegóły w grafice poniżej.

- Jeżeli podjąłeś inną decyzję i nadal żądasz zwrotu należności za karnet zwrócimy Ci środki pomniejszone o cenę biletu na mecz otwarcia. Na adres [email protected] prześlij wiadomość w temacie wpisując "Rezygnuję z karnetu" oraz w treści wiadomości podając informację: "karnet zakupiony w kasie" lub "karnet zakupiony online". Szczegóły dotyczące procedury zwrotu zostaną przesłane do Ciebie mailowo po 21 maja. Do 20 maja dajemy sobie wspólnie czas na decyzję (uzupełnienie danych w koncie klienta lub przesłanie maila z informacją o zwrocie). Jeśli zaakceptowałeś pakiet korzyści i masz uzupełniony adres e-mail nie wykonuj żadnej "akcji" jest to dla nas informacja, że zatrzymujesz karnet i jesteś #MuremZaStalą!

- czytamy na oficjalnej stronie internetowej Stalówki.

To nie jest koniec propozycji ze strony klubu. Osoby, które zakupiły jednorazowy bilet wstępu na mecz z Olimpią Elbląg (w pierwotnym terminie to starcie miało się odbyć 14 marca) otrzymają darmowy kod dostępu do transmisji internetowej wideo z tego spotkania. Aby otrzymać kod dostępu do przedmiotowej transmisji meczu należy przesłać na adres e-mail [email protected] swój unikalny numer zakupionego biletu w temacie maila wpisując "Transmisja za bilet" oraz w treści wiadomości wpisując kod biletu i aktualny adres e-mail.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE