Reklama

Koniec głosowania SMS-owego w plebiscycie "Sportowiec Roku 2021". Wkrótce wyniki w kategoriach "Sportowiec", "Trener Roku" oraz "Drużyna Roku" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Głosowanie SMS-owe zakończone. Już wkrótce poznamy wygranych na poziomie województwa w kategoriach "Sportowiec", "Trener" i "Drużyna Roku". Głosowanie zostało przedłużone.

Wybór "Sportowca Roku 2021" podzieliliśmy na część wojewódzką i powiatową. Na poziomie województwa SMS-ami, klikami na Facebooku i na końcu głosowaniem Kapituły (dziennikarze portalu Korso24.pl, Korso Kolbuszowskiego oraz Korso Sanockiego) wyłonionych zostało dziesięciu sportowców, jeden trener i jedna Drużynę Roku. Z kolei na poziomie powiatów (sanockiego, kolbuszowskiego, rzeszowskiego, przemyskiego, niżańskiego) wybraliśmy po trzech sportowców, jednej drużynie i jednym juniorze (najmłodszych sportowców wytypuje Kapituła).

Głosowanie za pomocą SMS-ów potrwało do 14.02.2022 roku do godziny 23:59.

Nasza inicjatywa nie może się odbyć bez wsparcia samorządowców. Honorowy patronat nad naszym Plebiscytem sprawuje Marszałek Województwa Podkarpackiego - Władysław Ortyl.

 

Patronat nad naszym przedsięwzięciem mają także:

Starosta Powiatu Niżańskiego

 

Starosta Powiatu Przemyskiego

 

Starosta Powiatu Sanockiego

 

Starosta Powiatu Rzeszowskiego

 

Starosta Powiatu Kolbuszowskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy