Reklama

Trwa głosowanie w plebiscycie "Sportowiec Roku 2021". Poznaj kandydatów w kategoriach "Sportowiec", "Trener Roku" oraz "Drużyna Roku" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 23 sty 2022 13:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Poznaj kandydatów spośród których wybrani zostaną laureaci oraz laureatki naszego plebiscytu "Sportowiec Roku". Oto nominacje na poziomie województwa w kategoriach "Sportowiec", "Trener" i "Drużyna Roku".

Wybór "Sportowca Roku 2021" podzieliliśmy na część wojewódzką i powiatową. Na poziomie województwa SMS-ami, klikami na Facebooku i na końcu głosowaniem Kapituły (dziennikarze portalu Korso24.pl, Korso Kolbuszowskiego oraz Korso Sanockiego) wyłonionych zostanie dziesięciu sportowców, jeden trener i jedna Drużynę Roku. Z kolei na poziomie powiatów (sanockiego, kolbuszowskiego, rzeszowskiego, przemyskiego, niżańskiego) wybierzemy po trzech sportowców, jednej drużynie i jednym juniorze (najmłodszych sportowców wytypuje Kapituła).

Głosowanie za pomocą SMS-ów potrwa do 31.01.2022 roku do godziny 23:59. W ostatnim tygodniu stycznia rozpoczniemy głosowanie za pomocą klików na Facebooku Korso24.pl. Dowiedz się na kogo możesz oddawać swoje głosy.

Nasza inicjatywa nie może się odbyć bez wsparcia samorządowców. Honorowy patronat nad naszym Plebiscytem sprawuje Marszałek Województwa Podkarpackiego - Władysław Ortyl.

 

Patronat nad naszym przedsięwzięciem mają także:

Starosta Powiatu Niżańskiego

 

Starosta Powiatu Przemyskiego

 

Starosta Powiatu Sanockiego

 

Starosta Powiatu Rzeszowskiego

 

Starosta Powiatu Kolbuszowskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.