Reklama

Wybór "Sportowca Roku 2021" na Podkarpaciu. Kandydaci zgłoszeni, wkrótce rusza głosowanie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Wybór "Sportowca Roku 2021" na Podkarpaciu. Kandydaci zgłoszeni, wkrótce rusza głosowanie - Zdjęcie główne

Rusza druga edycja Plebiscytu Sportowego Korso24.pl | foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Rok 2021 dobiega do końca pora wybrać tych sportowców, trenerów, juniorów oraz drużyny, które sprawiły nam w tym czasie najwięcej radości i sportowych emocji. Oczywiście wszystko zależy od Was drodzy Czytelnicy.

Wybór "Sportowca Roku 2021" podzieliliśmy na część wojewódzką i powiatową. Na poziomie województwa SMS-ami, klikami na Facebooku i na końcu głosowaniem Kapituły (dziennikarze portalu Korso24.pl, Korso Kolbuszowskiego oraz Korso Sanockiego) wyłonionych zostanie dziesięciu sportowców, jeden trener i jedna Drużynę Roku. Z kolei na poziomie powiatów (sanockiego, kolbuszowskiego, rzeszowskiego, przemyskiego, niżańskiego) wybierzemy po trzech sportowców, jednej drużynie i jednym juniorze.

Czas zaczynać! Nominacje do Plebiscytu są możliwe w następujący sposób:

 • nominacje przez Kapitułę;
 • nominacje przez zgłaszających (zgłaszającym może być także kandydat w Plebiscycie, bądź opiekun prawny kandydata).
 

Kandydatami w Plebiscycie mogą być sportowcy, sportowcy juniorzy, trenerzy, drużyny z województwa podkarpackiego, podmioty ze środowiska sportowego albo związane ze środowiskiem sportowym, zgłoszeni do Plebiscytu zgodnie z niniejszym Regulaminem.

W Plebiscycie zgłaszający mogą zgłaszać nominacje kandydatów w następujących kategoriach:

 • Najpopularniejszy Sportowiec 2021 roku;
 • Najpopularniejszy Trener 2021 roku (wybór tylko na poziomie województwa);
 • Najpopularniejsza Drużyna Roku 2021 roku;
 • Najpopularniejszy Sportowiec Junior 2021 roku (wybór tylko na poziomie powiatów).
 

NOMINACJE

Zgłoszenia można nadsyłać od 6.12.2021 roku do 27.12.2021 roku, godz. 23:59 (wiążąca jest data dostarczenia zgłoszenia do Organizatora). Czekamy na nie za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: grzegorz.lipiec@korso.pl. Do zgłoszenia należy załączyć formularz zgłoszeniowy zawierający:

 • imię i nazwisko Kandydata (obowiązkowe),
 • nr telefonu Kandydata (nieobowiązkowe),
 • adres e-mail Kandydata (nieobowiązkowe),
 • wskazanie kategorii, do której zgłaszany jest Kandydat (obowiązkowe),
 • wskazanie dyscypliny sportu Kandydata (obowiązkowe),
 • zdjęcie przedstawiające Kandydata (nieobowiązkowe),
 • imię i nazwisko oraz nr telefonu rodzica lub opiekuna prawnego, jeżeli Kandydat jest zgłaszany w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Junior 2021 (obowiązkowe),
 • imię i nazwisko osoby Zgłaszającego Kandydata (obowiązkowe),
 • kontakt do osoby zgłaszającej (nieobowiązkowe), własnoręcznie podpisane wyrażenie zgody przez Zgłaszającego, na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie: imienia, nazwiska, numeru telefonu Zgłaszającego (obowiązkowe).
 

Zgłoszenie do kategorii "Najpopularniejszy Sportowiec Junior 2021 roku" wymaga zgody rodzica lub prawnego opiekuna dziecka, posiadającego pełnię praw rodzicielskich. Kandydatem w kategorii "Najpopularniejszy Sportowiec Junior 2021" mogą być dzieci, które w chwili zgłoszenia do Plebiscytu nie ukończyły 18 roku życia.

ZASADY GŁOSOWANIA

Kandydaci nominowani przez zgłaszających oraz Kapitułę będą prezentowani na stronach korso24.pl, korsokolbuszowskie.pl oraz korsosanockie.pl. Głosowanie odbywać się będzie w terminie od 4.01.2022 od godziny 9 do 31.01.2022 roku do godziny 23:59. Wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone na łamach portali korso24.pl, korsokolbuszowskie.pl, korsosanockie.pl.

Nasza inicjatywa nie może się odbyć bez wsparcia samorządowców. Honorowy patronat nad naszym Plebiscytem sprawuje Marszałek Województwa Podkarpackiego - Władysław Ortyl.

 

Patronat nad naszym przedsięwzięciem mają także:

Starosta Powiatu Niżańskiego

 

Starosta Powiatu Przemyskiego

 

Starosta Powiatu Sanockiego

 

Starosta Powiatu Rzeszowskiego

 

Starosta Powiatu Kolbuszowskiego

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy