Reklama

Reklama

Czas na sportowe emocje w Tokio! Sprawdź kiedy STARTUJĄ POLACY [TERMINARZ, GDZIE MOŻESZ OGLĄDAĆ IGRZYSKA]

Opublikowano: 22 lipca 2021 10:37
Autor: | Zdjęcie: MKOl

Czas na sportowe emocje w Tokio! Sprawdź kiedy STARTUJĄ POLACY [TERMINARZ, GDZIE MOŻESZ OGLĄDAĆ IGRZYSKA] - Zdjęcie główne

Igrzyska Olimpijskie w Tokio | foto MKOl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Igrzyska Olimpijskie w Tokio to wielkie święto sportu. Sprawdź terminarz, program startu Polaków z godzinami. Dzięki tej ściągawce nie przegapisz żadnego występu Biało-Czerwonych.

Rywalizacja sportowa w Tokio już się rozpoczęła. Poniżej przedstawiamy terminarz występów Polaków na igrzyskach. Sprawdź o której godzinie będziesz mógł zobaczyć naszych sportowców w akcji.

CZYTAJ TAKŻE:

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE NA KORSO24.PL - WYNIKI, WYWIADY, CIEKAWOSTKI>>

TERMINARZ TOKIO 2020 - SPRAWDZAJ STARTY POLAKÓW:

Piątek, 23 lipca (godzina - czas w Polsce, wytłuszczenie - start sportowców z Podkarpacia)

2:00 łucznictwo, eliminacje kobiet (Sylwia Zyzańska)

6:00 łucznictwo, eliminacje mężczyzn (Sławomir Napłoszek)

13:00 CEREMONIA OTWARCIA

 

Sobota, 24 lipca

1:30 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny (Aneta Stankiewicz)

2:00-13:45 szermierka, szpada kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga)

2:30-9:45 łucznictwo, turniej miksta (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)

4:35 koszykówka 3x3, Polska - Łotwa

3:45 strzelectwo, finał karabinu pneumatycznego (Aneta Stankiewicz* - EWENTUALNIE)

4:00 kolarstwo szosowe, wyścig mężczyzn ze startu wspólnego (Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka)

12:05 koszykówka 3x3, Polska - Japonia

12:40 siatkówka, Polska - Iran

13:55 pływanie, eliminacje 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz)

14:15 pływanie, eliminacje 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)

Od 4:00 tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)

Od 4:00 tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)

 

Niedziela, 25 lipca

2:00-13:45 szermierka, floret indywidualnie (Martyna Jelińska)

2:00 strzelectwo, eliminacje pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś)

2:00 strzelectwo, eliminacje skeet kobiet (Aleksandra Jarmolińska)

3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału do 57 kg kobiet (Patrycja Adamkiewicz)

3:00-13:20 gimnastyka artystyczna, eliminacje kobiet (Gabriela Sasnal)

3:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - Gottsu/Shiratori

4:00 lub 13:00 boks, 1/16 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)

4:00 judo, od 1/16 do ćwierćfinału kobiet do 52 kg (Agata Perenc)

4:15 strzelectwo, finał pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś*)

4:33 pływanie, półfinały 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz*)

4:45 pływanie, finał 4x100 m dowolnym kobiet (polska sztafeta*)

5:00 koszykówka 3x3, Polska - Serbia

5:18-12:54 boks, 1/16 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz)

6:00 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik)

6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)

6:00 kolarstwo szosowe, wyścig kobiet ze startu wspólnego (Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta)

6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)

7:57 kajakarstwo górskie, drugi start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)

8:30 strzelectwo, finał karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik*)

8:45 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)

9:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Elgraoui/Abicha

10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 52 kg (Agata Perenc*)

11:40 koszykówka 3x3, Reprezentacja Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego - Polska

12:00 taekwondo, repasaże do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)

13:19 pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym (Kacper Stokowski)

13:30 taekwondo, walka o brązowy medal kobiet do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)

14:10 pływanie, eliminacje 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)

14:30 taekwondo, finał kobiet do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)

godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Poniedziałek, 26 lipca

4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk)

4:12 pływanie, finał 100 m klasykiem mężczyzn (Jan Kozakiewicz*)

4:31 pływanie, półfinały 100 m grzbietowym mężczyzn (Kacper Stokowski*)

6:50 podnoszenie ciężarów, kobiety do 55 kg (Joanna Łochowska)

7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig*)

7:20 siatkówka, Polska - Włochy

7:50 strzelectwo, finał skeet kobiet strzelectwo (Aleksandra Jarmolińska*)

8:00 kolarstwo górskie, finał mężczyzn (Bartłomiej Wawak)

8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig*)

10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk*)

12:29 pływanie, eliminacje 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski)

12:05 koszykówka 3x3, Polska - Chiny

12:50 podnoszenie ciężarów, finał kobiet do 55 kg (Joanna Łochowska*)

15:25 koszykówka 3x3, Holandia - Polska

godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)

godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)

godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Wtorek, 27 lipca

2:30-12:41 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)

4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach)

3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału ponad 67 kg kobiet (Aleksandra Kowalczuk)

3:59 pływanie, finał 100 m grzbietowym mężczyzn (Kacper Stokowski*)

4:25-12:30 szermierka, szpada drużynowo kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga Magdalena Piekarska-Twardochel)

4:35 pływanie, półfinały 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski*)

5:05 pływanie, finał 4x100 m dowolnym (polska sztafeta*)

6:39-13:27 boks, 1/8 finału kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska)

7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska*)

7:40 koszykówka 3x3, Belgia - Polska

8:00 kolarstwo górskie, finał kobiet (Maja Włoszczowska)

9:00 kajakarstwo górskie, finał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska*)

10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach*)

10:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Grimalt M./Grimalt E.

12:00 taekwondo, repasaże ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)

12:02 pływanie, eliminacje 100 m wolnym (Jakub Kraska)

13:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - Thole/Wickler

13:17 pływanie, eliminacje sztafety 4 x 200 m mężczyzn

13:30 taekwondo, walka o brązowy medal kobiet ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)

14:00/15:20 koszykówka 3x3, ćwierćfinał (Polska*)

14:30 taekwondo, finał kobiet ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)

godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)

godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)

godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Środa, 28 lipca

2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)

3:30 pływanie, półfinały 100 m wolnym (Jakub Kraska*)

3:49 pływanie, finał 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski*)

4:00-7:30 judo, od 1/32 finału do ćwierćfinału mężczyzn do 90 kg (Piotr Kuczera)

4:30 kolarstwo, jazda indywidualna na czas kobiet (Anna Plichta)

4:48-11:18 boks, 1/8 finału kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik)

5:26 pływanie, finał sztafety 4 x 200 m mężczyzn

6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet C1 (Aleksandra Stach)

6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)

7:00 kolarstwo, jazda indywidualna na czas mężczyzn (Michał Kwiatkowski)

7:57 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet C1 (Aleksandra Stach)

8:45 kajakarstwo górskie, drugi start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)

9:25 siatkówka, Polska - Wenezuela

10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 90 kg (Piotr Kuczera*)

10:30/11:40 koszykówka 3x3, półfinały (Polska*)

12:25 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka)

14:15 koszykówka 3x3, mecz o brąz (Polska*)

15:25 koszykówka 3x3, mecz o złoto (Polska*)

godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)

godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)

godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Czwartek, 29 lipca

0:30 golf, 1 runda mężczyzn (Adrian Meronk)

2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)

3:50 pływanie, finał 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka*)

4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 78 kg (Beata Pacut)

4:04 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka*)

4:37 pływanie, finał 100 m wolnym (Jakub Kraska*)

5:50 gimnastyka artystyczna, finał wieloboju kobiet (Gabriela Sasnal)

6:06-12:54 boks, 1/8 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)

7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet C1 (Aleksandra Stach*)

8:45 kajakarstwo górskie, finał kobiet C1 (Aleksandra Stach*)

10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 78 kg (Beata Pacut*)

12:50 pływanie, eliminacje 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski)

13:08 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)

13:28 pływanie, eliminacje mieszana sztafeta 4x100 m

godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)

godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)

godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Piątek, 30 lipca

0:30 golf, 2 runda mężczyzn (Adrian Meronk)

1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, pierwsza sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)

2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału kobiet (Sylwia Zyzańska)

2:45 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem - grupa A (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)

2:55 lekkoatletyka, eliminacje 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz)

3:30 pływanie, półfinały 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski*)

4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki)

4:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem - grupa B (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)

4:35 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat*)

5:03-11:18 boks, ćwierćfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)

7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak*)

7:20 siatkówka, Polska - Japonia

8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak*)

9:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - reprezentacja Włoch

10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki*)

10:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, druga sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)

12:02 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak)

12:24 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)

12:25 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)

13:00 lekkoatletyka, eliminacje mieszanej sztafety 4x400 m

14:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Evandro/Bruno Schmidt

14:50 pływanie, eliminacje sztafety mężczyzn 4x100 m zmiennym (polska sztafeta)

godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)

godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)

godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Sobota, 31 lipca

0:30 golf, 3 runda mężczyzn (Adrian Meronk)

2:00 lekkoatletyka, eliminacje 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz)

2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału mężczyzn (Sławomir Napłoszek)

2:40 lekkoatletyka, eliminacje skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera)

2:50 lekkoatletyka, eliminacje 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski)

3:37 pływanie, finał 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)

3:30 pływanie, finał 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski*)

3:45 lekkoatletyka, eliminacje 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska)

4:11 pływanie, półfinały 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak*)

4:32 pływanie, półfinały 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick*)

4:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 96 kg (Bartłomiej Adamus)

5:03-11:51 boks, 1/8 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)

6:06-12:24 boks, ćwierćfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)

12:45 lekkoatletyka, półfinały 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska*)

12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyzn do 96 kg (Bartłomiej Adamus*)

13:15 lekkoatletyka, finał rzutu dyskiem (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój*)

13:50 lekkoatletyka, półfinały 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz*)

14:00/15:00 siatkówka plażowa, mecze lucky loserów (polskie pary*)

14:35 lekkoatletyka, finał mieszanej sztafety 4x400 m

godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)

godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Niedziela, 1 sierpnia

0:30 golf, finał, 4 runda mężczyzn (Adrian Meronk)

0:45 jeździectwo, eliminacje drużynowe (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)

1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, trzecia sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)

2:00 siatkówka, Polska - Kanada

2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary*)

2:10 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet - grupa A (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)

2:40 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek)

3:30 pływanie, finał 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak*)

3:35 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą kobiet (Paulina Guba, Klaudia Kardasz*)

3:37 pływanie, finał 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)

3:40 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet - grupa B (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)

3:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m mężczyzn (Karol Zalewski)

3:55 gimnastyka artystyczna, finał skoku kobiet (Gabriela Sasnal)

4:00-10:15 boks, ćwierćfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)

4:36 pływanie, finały sztafety mężczyzn 4x100 m zmiennym (polska sztafeta*)

4:43 pływanie, finał mieszana sztafeta 4x100 m (polska sztafeta*)

4:50 lekkoatletyka, finał 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska*)

5:27 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na poręczach asymetrycznych kobiet (Gabriela Sasnal)

13:25 lekkoatletyka, półfinały 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski*)

godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)

godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Poniedziałek, 2 sierpnia

2:00 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn - grupa A (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)

2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary*)

2:30 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska)

2:35 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m kobiet (Martyna Galant)

3:05 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak)

3:30 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn - grupa B (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)

4:00 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń wolnych kobiet (Gabriela Sasnal)

4:00 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska)

4:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)

5:06 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)

5:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)

8:30 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)

9:50 kolarstwo torowe, pierwsza runda sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)

10:00 jeździectwo, finał drużynowy (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak*)

11:00 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

11:03 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

11:06 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

11:09 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

13:05 lekkoatletyka, półfinały 400 m mężczyzn (Karol Zalewski*)

13:35 lekkoatletyka, półfinały 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz*)

13:45 jeździectwo, finał indywidualny (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak*)

godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

 

Wtorek, 3 sierpnia

2:05 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)

2:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet - grupa A (Maria Andrejczyk)

2:30 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)

2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)

2:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek)

3:23 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)

3:48 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na równoważni kobiet (Gabriela Sasnal)

3:50 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet - grupa B (Maria Andrejczyk)

4:37 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)

4:48-11:35 boks, ćwierćfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)

4:54 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)

5:47 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)

6:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 109 kg (Arkadiusz Michalski)

8:58 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)

9:50 kolarstwo torowe, pierwsza sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)

10:35 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)

10:38 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)

10:41 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)

10:44 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)

12:10 lekkoatletyka, eliminacje 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)

12:15 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn - grupa A (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)

12:20 lekkoatletyka, finał skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera*)

12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyźn do 109 kg (Arkadiusz Michalski*)

13:35 lekkoatletyka, finał rzutu młotem kobiet (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)

13:40 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn - grupa B (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)

14:25 lekkoatletyka, finał 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz*)

godzina nieznana siatkówka, ćwierćfinały (Polska*)

 

Środa, 4 sierpnia

2:00-4:03 skateboarding, eliminacje - cztery biegi (Amelia Brodka)

2:00/3:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary*)

2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 100 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)

2:05 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn - grupa A (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)

2:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 100m przez płotki (Adrianna Sułek)

2:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok w dal (Paweł Wiesiołek)

2:58 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet C1 200 m (Dorota Borowska)

3:35 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn - grupa B (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)

3:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok wzwyż (Adrianna Sułek)

4:00 lekkoatletyka, półfinały 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier*)

4:30 lekkoatletyka, finał 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz*)

4:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą (Paweł Wiesiołek)

4:53 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)

5:30 skateboarding, finał kobiet (Amelia Brodka)

7:00 boks, półfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)

7:30 boks, półfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)

9:10 kolarstwo torowe, keirin kobiet, pierwsza runda (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)

10:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje na czas (Aleksandra Mirosław)

10:11 kolarstwo torowe, keirin kobiet, repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

11:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje bouldering (Aleksandra Mirosław)

11:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż (Paweł Wiesiołek)

12:00 lekkoatletyka, półfinały 1500 m kobiet (Martyna Galant*)

12:05 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą (Adrianna Sułek)

12:30 lekkoatletyka, półfinały 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek*)

13:00 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek*)

13:15 lekkoatletyka, finał rzutu młotem mężczyzn (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki*)

13:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 200 m kobiet (Adrianna Sułek)

14:00/15:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary*)

14:05 lekkoatletyka, finał 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski*)

14:10 wspinaczka sportowa, kwalifikacje (Aleksandra Mirosław)

14:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 400 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)

 

Czwartek, 5 sierpnia

2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 110 m przez płotki (Paweł Wiesiołek)

2:10 lekkoatletyka, eliminacje skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko)

2:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok w dal (Adrianna Sułek)

2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)

2:50 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem - grupa A (Paweł Wiesiołek)

3:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para*)

3:00 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x100m kobiet (Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała)

3:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem - grupa B (Paweł Wiesiołek)

4:05 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą mężczyzn (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki*)

4:43 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)

4:55 lekkoatletyka, finał 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier*)

5:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek)

5:45 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce (Paweł Wiesiołek)

6:00 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka (Anna Maliszewska)

6:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek)

8:30 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, pierwszy wyścig (Szymon Sajnok)

9:06 kolarstwo torowe, keirin kobiet, ćwierćfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

9:27 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, drugi wyścig (Szymon Sajnok)

9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km mężczyzn (Łukasz Niedziałek)

9:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)

9:57 kolarstwo torowe, keirin kobiet, półfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

10:07 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, trzeci wyścig (Szymon Sajnok)

10:37 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał miejsc 7-12 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

10:45 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał 1-6 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

10:55 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, finał (Szymon Sajnok)

12:15 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem - grupa A (Paweł Wiesiołek)

12:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x400 m kobiet

13:00 lekkoatletyka, półfinał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys*)

13:20 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem - grupa B (Paweł Wiesiołek)

14:00 lekkoatletyka, finał 400 m mężczyzn (Karol Zalewski*)

14:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 1500 m (Paweł Wiesiołek)

15:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para*)

godzina nieznana siatkówka, półfinały (Polska*)

22:30 lekkoatletyka, chód na 50 km (Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala)

 

Piątek, 6 sierpnia

2:44 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński)

3:15 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska)

4:21 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)

7:00 boks, półfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)

7:30 pięciobój nowoczesny kobiet,  pływanie 200 m stylem wolnym (Anna Maliszewska)

7:32 boks, półfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)

8:45 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka - dodatkowa runda (Anna Maliszewska)

9:16 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)

9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km (Katarzyna Zdziebło)

9:58 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

10:15 kolarstwo torowe, finał madison kobiet (Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik)

10:15 pięciobój nowoczesny kobiet, jeździectwo (Anna Maliszewska)

10:30 wspinaczka sportowa, finał na czas (Aleksandra Mirosław*)

11:06 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

11:30 wspinaczka sportowa, finał boulderingu (Aleksandra Mirosław*)

11:53 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

12:30 pięciobój nowoczesny kobiet, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Anna Maliszewska)

13:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x400 m mężczyzn

13:50 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem kobiet (Maria Andrejczyk*)

14:10 wspinaczka sportowa, wielki finał (Aleksandra Mirosław*)

14:35 lekkoatletyka, finał 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek*)

14:50 lekkoatletyka, finał 1500 m kobiet (Martyna Galant*)

15:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x100m kobiet (Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała*)

 

Sobota, 7 sierpnia

0:00 lekkoatletyka, maraton kobiet (Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach)

2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)

3:00 siatkówka plażowa, mecz o brązowy medal mężczyzn (polska para*)

3:14 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska*)

4:30 siatkówka plażowa, pfinał mężczyzn (polska para*)

4:31 kajakarstwo klasyczne, finał B mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)

4:39 kajakarstwo klasyczne, finał A mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)

5:00 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska*)

6:30 siatkówka, mecz o trzecie miejsce (Polska*)

7:15 boks, finał kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)

7:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, pływanie 200 m stylem wolnym (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)

8:15 boks, finał kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)

8:30 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

8:45 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka  - dodatkowa runda (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)

8:48 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda

9:13 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

9:19 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda - repasaże

9:39 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

9:55 kolarstwo torowe, finał madison mężczyzn (Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski)

10:15 pięciobój nowoczesny mężczyzn, jeździectwo (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)

10:55 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet - drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

11:15 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet - wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

12:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)

12:35 lekkoatletyka, finał skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko*)

13:00 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód*)

13:40 lekkoatletyka, finał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys*)

14:15 siatkówka, finał turnieju (Polska*)

14:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x400 m kobiet

14:50 lekkoatletyka, finał sztafety 4x400 m mężczyzn

 

Niedziela, 8 sierpnia

0:00 lekkoatletyka, maraton mężczyzn (Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski)

3:00 kolarstwo torowe, omnium kobiet - pierwszy wyścig (Daria Pikulik)

3:18 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - pierwszy wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

3:24 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, ćwierćfinały

3:39 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

3:45 kolarstwo torowe, omnium kobiet - drugi wyścig (Daria Pikulik)

4:03 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

4:09 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, półfinały

4:20 kolarstwo torowe, pierwszy wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

4:26 kolarstwo torowe, omnium kobiet - trzeci wyścig (Daria Pikulik)

4:45 kolarstwo torowe, drugi wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

4:51 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 7-12

5:00 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 1-6

5:05 kolarstwo torowe, finał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)

5:25 kolarstwo torowe, omnium kobiet - finał (Daria Pikulik)

7:15 boks, finał mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)

7:45 boks, finał kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)

13:00: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

CZYTAJ TAKŻE:

ANNA WIELGOSZ PRZED DEBIUTEM NA IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH: - MARZENIA TRZEBA SPEŁNIAĆ>>

W programie nie są uwzględniony gry Polek w turnieju tenisa stołowego. Wiadomo, że Natalia Partyka olimpijskie zmagania rozpocznie 24 lipca, o godzinie 9:15. Z kolei Li Qian swój pierwszy mecz zagra 26 lipca, o godzinie 7.

Transmisje telewizyjne będzie można obejrzeć na TVP Sport, ale i na TVP 1. ONLINE zobaczycie zmagania na sportowych arenach IO 2020 na tvpsport.pl. W przypadku Eurosportu, to igrzyska olimpijskie będą na antenach Eurosport 1 i Eurosport 2, a także w internecie w serwisie Eurosport + Player. Jednak do tego trzeba będzie kupić dostęp, gdzie za 30 dni należy zapłacić 15 zł.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 odbędą się w dniach 23 lipca-8 sierpnia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.