Atomowy start Siarki

Opublikowano:

Atomowy start Siarki - Zdjęcie główne

Sport Dwa gole Krzysztofa Ropskiego dały trzecioligowym piłkarzom Siarki Tarnobrzeg wygraną nad Sokołem Sieniawa.

Siarka Tarnobrzeg – Sokół Sieniawa 2:0 (1:0)
Bramki:
Krzysztof Ropski 38, 81.
Siarka: Zoch – Sulkowski (67 Kowalik), Duda Kapuściński, Głaz – Lenartowski (70 Mróz), Kasperkiewicz – Kargulewicz (90 D’Apollonio), Wiktor, Świderski (61 Janeczko) – Ropski (90 Gębalski).
Żółte kartki: Kasperkiewicz, Sulkowski, Kowalik, Janeczko, Wiktor (Siarka ) - Buczek, Jędryas, Korzewicz (Sokół).
Czerwone kartki: Sulkowski (dwie żółte, 89 minuta na ławce rezerwowych) – Majda (85 minuta).
Sędziował: Michał Fudala z Krakowa.

Piękny początek sezonu w wykonaniu tarnobrzeskiej Siarki. W niedzielnym meczu trzeciej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi podopieczni Grzegorza Opalińskiego ograli 2:0 Sokół z Sieniawy. Kolejne dwa trafienia zapisał na swoim koncie Krzysztof Ropski. Popularny „Ropa” strzelił już w tym sezonie 7 goli!

- Ciężko pracujemy na treningach. Gole to zasługa całej drużyny, ale i tak najważniejsze są nasze wygrane

– skomentował Krzysztof Ropski.

Przewaga tarnobrzeżan była wyraźna, a goście tylko momentami mogli zagrozić drużynie z alei Niepodległości. Zdecydowanie najsłabszym aktorem tego spotkania był sędzia główny, który nie panował nad boiskowymi wydarzeniami.

Siarka z dorobkiem 9 punktów lideruje w grupie IV trzeciej ligi. W następnej serii spotkań tarnobrzeżanie pojadą do Puław na mecz z miejscową Wisłą (24 sierpnia, godzina 17).