Reklama

Tadeusz Ferenc odebrał list gratulacyjny od prezydenta RP [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rzeszów Były prezydent Rzeszowa odebrał list gratulacyjny od prezydenta RP Andrzeja Dudy. - Bez pozytywnych decyzji władz centralnych nie udałoby się osiągnąć tego, co zrobiliśmy – powiedział Tadeusz Ferenc.

List gratulacyjny byłemu już prezydentowi Rzeszowa przekazał w piątek Wojciech Kolarski, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP.


- W chwili, gdy postanowił Pan złożyć pełniony przez siebie urząd i gdy kończy Pan swoją prawie dwudziestoletnią misję Prezydenta Rzeszowa, pragnę wyrazić mój szacunek i uznanie dla Pańskich dokonań. Jestem przekonany, że zapisuje się Pan na trwałe w historii Rzeszowa jako znakomity i wielce zasłużony dla rzeszowian włodarz. Cały ogromny dorobek Pańskich starań dla dobra miasta i jego mieszkańców jest jednocześnie znaczącym wkładem w rozwój Ojczyzny – za co serdecznie chciałbym podziękować”.

– napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście skierowanym do Tadeusza Ferenca.

W uroczystości, która odbyła się 5 marca w rzeszowskim ratuszu, wzięli także udział: Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, Ewa Draus, wicemarszałek województwa podkarpackiego i Marek Bajdak, pełniący funkcję prezydenta Rzeszowa.

– Pragnę podziękować za to, że prezydent Andrzej Duda przychylnie patrzył na Rzeszów i województwo podkarpackie. Bez pozytywnych decyzji władz centralnych nie udałoby się osiągnąć tego, co zrobiliśmy.

– mówił po otrzymaniu listu Tadeusz Ferenc.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy