Reklama

Publikujemy oficjalnie oświadczenie prezydenta Rzeszowa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Rzeszowa

Publikujemy oficjalnie oświadczenie prezydenta Rzeszowa - Zdjęcie główne

foto Urząd Miasta Rzeszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów 10 lutego prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc zrezygnował z pełnionej przed ponad 18 lat funkcji. W trakcie konferencji przeczytał oficjalne oświadczenie, które publikujemy w całości na łamach naszego portalu.

Już wczoraj pojawiały się doniesienia o możliwej rezygnacji prezydenta. Oficjalnie informacja w tej sprawie została podana dzisiaj.  Poniżej zamieszczamy oświadczenie Tadeusza Ferenca, wygłoszone w trakcie konferencji prasowej.

Szanowni Państwo, mieszkańcy Rzeszowa

Ponad 18 lat temu z Państwa woli zostałem prezydentem Rzeszowa. Był to dla mnie wspaniały czas. To co udało się zrobić, jak przez ten czas zmieniło się miasto to przede wszystkim Państwa zasługa. Bez Państwa zaangażowania, pomysłów i dbałości o miasto niewiele udałoby się nam osiągnąć. Zawsze powtarzałem i nadal będą to czynił, że Rzeszów jest bogaty -  bogaty w mądrość jego mieszkańców.

Przyszedł moment, że podjąłem niełatwą decyzje o rezygnacji z pełnionej funkcji. 

Szanowni Państwo.

Sprawowanie funkcji Prezydenta Miasta Rzeszowa było dla mnie olbrzymim zaszczytem i wielkim honorem. Za wszystko Państwu serdecznie dziękuję.

Dziękuję także moim współpracownikom, którzy przez te wszystkie lata pracowali na rzecz miasta. Jestem przekonany, że moim ukochanym miastem kierować będą ludzie mądrzy, uczciwi i otwarci na problemy mieszkańców.

Taką osobą jest Pan Minister Marcin Warchoł, który gwarantuje dalszy rozwój miasta.

Prezydent Rzeszowa

dr h.c. Tadeusz Ferenc

 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy