Reklama

Święto Paniagi 2021 w Rzeszowie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Estrada Rzeszowska

Święto Paniagi 2021 w Rzeszowie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców - Zdjęcie główne

Zdjęcie wykonane podczas Święta Paniagi w 2019 roku | foto Estrada Rzeszowska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów W ubiegłym roku pandemia koronawirusa skutecznie uniemożliwiła organizatorom Święta Paniagi w stolicy województwa przeprowadzenie wydarzenia. To, czy tegoroczna edycja dojdzie do skutku, zależy od wielu czynników, nie mniej jednak organizatorzy są dobrej myśli i czekają na wystawców, którzy chcą wciąż udział w jarmarku.

Jarmark regionalnych produktów to wieloletnia, coroczna tradycja Święta Paniagi, które odbywa się corocznie 3 maja (z wyjątkiem poprzedniego roku), począwszy od 2003 r. Wydarzenie jest także najstarszej reprezentatywnej ulicy w Rzeszowie (dzisiaj ul. 3 Maja, dawniej Paniaga). 


Czekają na zgłoszenia wystawców

Motywem przewodnim tegorocznego jarmarku będzie „Klimat galicyjski”. W jarmarku mogą wziąć udział firmy, ludzie z pasją, stowarzyszenia, fundacje lub inne instytucje, które mają do zaprezentowania ciekawą ofertę produktową lub usługową, wystawcy posiadający w swojej ofercie artykuły spożywcze oraz rękodzielnicy.

Estrada Rzeszowska, współorganizator wydarzenia, ogłosił, że rozpoczęły się zgłoszenia wystawców, którzy będą mieli okazję zaprezentować się na tegorocznym Święcie Paniagi. Każdy wystawca będzie miał do zagospodarowania powierzchnię użytkową 3 m x 2 m.

Zgłoszenia są przyjmowane na formularzu zgłoszeniowym od 16.03.2021 r. od godz. 10.00 do 04.04.2021 r. do godz. 15.00 za pośrednictwem adresu e-mail: jarmarknapaniadze@gmail.com.

- Zgłoszenia przysłane przed datą 16.03.2021 i po terminie przyjmowania formularzy tj po godzinie 15.00 w dniu 04.04.2021 r. nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym. O przyjęciu Wystawcy do uczestnictwa w jarmarku nie decyduje kolejność zgłoszeń.

- zaznacza współorganizator.  

Pandemia

Niestety, przez wzgląd na zmieniające się obostrzenia, organizator wydarzenia zastrzega, że wydarzenie może zostać przeniesione do Internetu

- Organizator zastrzega sobie prawo zmiany formuły wydarzenia na Wirtualny Jarmark Święta Paniagi z powodu zaistnienia okoliczności siły wyższej tj. wszelkich nieprzewidywalnych sytuacji lub zdarzeń o charakterze wyjątkowym, pozostających poza kontrolą organizatora. 

- czytamy w regulaminie zgłoszeń. 

W ramach święta na ul. 3 Maja oraz w jej okolicach przygotowywane są atrakcje kulturalne, rozrywkowe i muzyczne: koncerty, występy artystyczne, wystawy, pokazy, prezentacje, degustacje, warsztaty i zabawy dla dzieci. 

Tradycyjnie też odbywa się Jarmark Rękodzieła i Produktów Regionalnych, a imprezę rozpoczyna barwny korowód. Bogaty program imprezy sprawia, że w dniu wydarzenia cała ulica tętni życiem. 

rafal.bolanowski@korso.pl


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy