Reklama

Byli wiceprezydenci Rzeszowa szybko znaleźli nowe stanowiska

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Facebook

Byli wiceprezydenci Rzeszowa szybko znaleźli nowe stanowiska - Zdjęcie główne

foto Facebook

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Marek Ustrobiński oraz Stanisław Sienko zostali 10 lutego pozbawieni stanowisk wiceprezydentów Rzeszowa. Ich zawodowa stagnacja nie trwała długo. Obaj szybko znaleźli zatrudnienie w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie.

Miejska spółka nie miała prezesa od października 2020 roku. Wcześniej najwyższe stanowisko w MPWiK-u piastował Robert Nędza. Wstępnie Nędzę miał zastąpił Robert Potoczny, dyrektor ds. technicznych w MPWiK, który ostatecznie miał inne plany.


Rada Nadzorcza ogłosiła konkurs. Zgłosiły się dwie osoby – Piotr Detyna, pracownik MPWiK, oraz Henryk Babiarz, prezes rzeszowskiej spółki HTS . Niestety obaj nie spełnili wymogów formalno-prawnych, w związku z czym konkurs unieważniono.  

Nowego konkursu nie ogłoszono, ponieważ, po ustąpieniu ze stanowiska wiceprezydenta Rzeszowa, na miejsce prezesa „wskoczył”  Marek Ustrobiński, który na stanowisku prezesa MPWiK będzie zarabiał ok. 12 tys. zł miesięcznie.

Stanisław Sienko, który z wykształcenia jest chemikiem, znalazł pracę w tej samej spółce, na stanowisku zastępcy kierownika w wydziale laboratorium.

Przypomnijmy, że stanowisko wiceprezydenta było piastowane przez trzy osoby. Ostatnim z nich jest Andrzej Gutkowski, jednak nie wiadomo, jakie ma plany zawodowe na przyszłość. Próbowaliśmy się z nim skontaktować, niestety bezskutecznie. 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy